"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 52

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alic spune:

in nici un caz nu ma inscriu, sunt femeie serioasa cu sotul meu, la casa mea , numai ca am senzatia ca in emisiunea asta nu e nimic serios (poate doar premiul), de la organizare, la adresa de net care nu e actualizata la timp si pana la concurenti si-acum si anuntul asta cu partea a doua care nu mai are loc;
in privinta vizionarii cred ca ai dreptate, eu ma enervez de fiecare data la nominalizari si cand suna cei de o "iubesc" pe frumusetea aia de Lacrima; nici nu stiu de ce ma mai uit...

ALICe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea0919 spune:

haha ..ce bine i`a zis doamna aceea lui lacrima ca are comportament de maidaneza .. chiar avea dreptate cam asa se poarta ea ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Azi au fost "doar"28 grade si m-am dus prin oras asa ca n-am vazut "nora" la ora 1.Ceva interesant?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by alic

fetele dragi, eu nu inteleg o treaba sa ma omori!
s-a vorbit de "nora pentru mama" partea a 2-a si s-a pus pe site formularul de inscriere valabil si pentru nurori ( nu nori, cum scriu ei) si pentru mame; ceea ce inseamna ca ar fi trebuit sa urmeze o noua serie ;acel formular exista si la momentul actual; aproape paralel, a aparut si reclama la "un nou inceput" care o are ca moderatoare tot pe Gabriela, iar de "nora" nu se mai zice nic...
ce s-o fi intamplat? ca eu nu mai inteleg....
unii spun ca partea a doua a fost cand au intrat cele 4 fete noi in casa, dar nu e adevarat; fetele alea erau inscrise pentru prima parte..., altfel formularul ar fi fost valabil numai pentru fete

ALICe

Te luminez eu :). Partea a doua "nora pt mama" incepe in septembrie . Dupa ce se termina un nou inceput. Un nou inceput o sa se termine mai repede , n o sa tina cat nora pt mama cu lunile , asa au zis.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by wonderful

Azi au fost "doar"28 grade si m-am dus prin oras asa ca n-am vazut "nora" la ora 1.Ceva interesant?

Eu am fost la plaja , nici eu n-am vazut , dar ca nu s a intamplat mai nimic. ce sa se mai intample . mai sunt cateva zile si gataaa .

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Dupa ce se termina nora pt mama la o saptamana incepe un nou inceput . cred ca in saptamana aia libera se filmeaza primele emisiuni ca si-asa la astia nu toate sunt in direct .

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

quote:
Originally posted by belutza

Dupa ce se termina nora pt mama la o saptamana incepe un nou inceput . cred ca in saptamana aia libera se filmeaza primele emisiuni ca si-asa la astia nu toate sunt in direct .

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."





Sa stim de pe acum ca sunt inregistrari...nu?

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Si in partea a2a iar apar Lacr.(ca intre timp iar l-a inselat pe Cris.),celuloasa de Monica(George i-a dat papucii),Mihaela(mai creste si constata ca e gata sa se marite),si lacrimoasa aia-i-am uitat numele(ii mai creste 1 neuron).Iar de la baieti vine Razvan care imi pare cam ciudat si cam cutra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Da` nici n-ar trebui sa-i mai scoata din casa , sa-i tina acolo sa faca nora pt mama 2 ca doar s-a obisnuit lumea cu mutrele lor si ei s-au obisnuit cu casa.ce sa-i mai scoata. au stat ei 4 luni , nu mor daca mai stau inca 4 .

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capra cu trei iezi spune:

sa faca experiente pe ei! sa vada cat pot sa reziste in casa! patru luni, patru ani!

capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

Mergi la inceput