"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 51

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by andreea0919

deci eu nu o mai suport pe gabriela cat e de perversa si nesimtzita ...ce radea cand a dat prostanaca aia din buc tel sa spuna sa iasa lacrima nora saptamanii...nici sa scoata 2 vb nu stia o dadea pe emotzii..daca te emotzionezi asa rpd nu mai da nene tel yo chiar nu pricep cum la tel o place atata lume pe lacrima si pe forumuri majoritatea sunt impotriva ei...cred ca sunt selectatzi aia care tre` sa dea tel ...am inceput sa ma enervez...

Pai cred ca sunt intrebati la tel inainte sa-i bage in direct ce vor sa spuna.Am observat si eu cata lume o place pe lacrima. Azi in emisiunea de la ora 1 sunase una ca nu prea o place pe lacrima , dar ca i a placut de ea cand s a despartit de dragos si ca i sta bine cu cristi si etc . deja o dadea in laude femeia si cica nu prea o placea. pffffffff. pe astia de la canal d nu i intereseaza parerile celor care suna si care le scriu ca vai ce mailuri le trimiteam.numai sa manance banii la fraierii care suna.un alt dobitoc a sunat din ungaria si a avut numai cuvinte de lauda la adresa tuturor

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Pai a mai sunat una mai demult si chiar zicea ca nu intelege cum o place pe Lacrima toata lumea care suna ca pe forumuri nu o place nimeni...la care Gabriela a spus ca se pot verifica voturile publicului....dar cum

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Ar fi fain cand intri in legat. tel. sa spui ca vrei s-o lauzi pe irezistibila Lacr. si cand intri in direct sa-ti spui of-ul.Cred ca te intrerup aia imediat"sunt probleme cu reteaua" dar poate s-ar reusi sa se spuna suficient,macar sa nu te ia toti de prost.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

quote:
Originally posted by andreea0919

deci eu nu o mai suport pe gabriela cat e de perversa si nesimtzita ...ce radea cand a dat prostanaca aia din buc tel sa spuna sa iasa lacrima nora saptamanii...nici sa scoata 2 vb nu stia o dadea pe emotzii..daca te emotzionezi asa rpd nu mai da nene tel yo chiar nu pricep cum la tel o place atata lume pe lacrima si pe forumuri majoritatea sunt impotriva ei...cred ca sunt selectatzi aia care tre` sa dea tel ...am inceput sa ma enervez...




Nu te enerva draga degeaba ca oricum nu primesti nimic din premiu...e pomis Gabrielei.
Si cu faza , ca sa iasa iar panarama aia de Lacrima nora saptamanii, asa v-a fi ca nu se poate sa fi iesit atatea saptamani la rand tot ea si acum dintr-o data sa fie alta.

Mie sincer mi-ar placea sa iasa Liliana sa vad ce se intampla atunci.......cred ca ar muri de ciuda Lacrima ca mai mult ca sigur ea e foarte sigura ca v-a fi nora saptamanii.

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Nu-mi permit sa ma enervez pe caldura asta.De ce se tot vorbeste de un castig financiar al Gabrielei?Se stie ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

quote:
Originally posted by wonderful

Nu-mi permit sa ma enervez pe caldura asta.De ce se tot vorbeste de un castig financiar al Gabrielei?Se stie ceva?




Nuuuu...nu stiu...adica nu cred... doar asa vorbeam noi p-aici

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

E mana celor de la kanal d . n are cum sa iasa lacrima in fiecare sapt nora saptamanii. nu e posibil.eu nu pot sa cred asa ceva . adica celelalte fete sunt degeaba in concurs . le mai place lumea si pe ele , dar nu le voteaaza nimeni , din moment ce toate voturile se duc la lacrima.pfffffff

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

quote:
Originally posted by wonderful

La 'Din drag." nu ma mai uit de mult,am ajuns sa selectez f. mult la ce ma uit.Cred ca ma uit la 'nora' din placerea de a vorbi cu voi ca altfel 'nora' plus caldura asta dementa m-ar duce la psihiatrie unde deja cica stau 2 in pat.




... mai repede ar face KanalD o nunta akolo!

URGENT
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alic spune:

fetele dragi, eu nu inteleg o treaba sa ma omori!
s-a vorbit de "nora pentru mama" partea a 2-a si s-a pus pe site formularul de inscriere valabil si pentru nurori ( nu nori, cum scriu ei) si pentru mame; ceea ce inseamna ca ar fi trebuit sa urmeze o noua serie ;acel formular exista si la momentul actual; aproape paralel, a aparut si reclama la "un nou inceput" care o are ca moderatoare tot pe Gabriela, iar de "nora" nu se mai zice nic...
ce s-o fi intamplat? ca eu nu mai inteleg....
unii spun ca partea a doua a fost cand au intrat cele 4 fete noi in casa, dar nu e adevarat; fetele alea erau inscrise pentru prima parte..., altfel formularul ar fi fost valabil numai pentru fete

ALICe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capra cu trei iezi spune:

alic, poate o urma dupa "un nou inceput". dar de ce te intereseaza, vrei sa te inscrii? daca da, spune-ne si noua ca sa te votam! altfel nu vreau sa ma mai uit la nicio partea a doua!

capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

Mergi la inceput