"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 50

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

buna seara,fetelor!scuze,dar am sa folosesc un cuvant urat,mi se pare o labareala emisiunea asta!astia n-au stiut despre ce e vorba?una ,monica,se caieste si nu-i trebuie nici un baiat,alta spune ca-i prea tanara si are dreptate,cie 2 se bat ,se spurca ca dupa 5 min. sa se alinte.singura integrata e bunica:ea il vrea pe ala micu insurat si premiul.am inteles gresit?m-am tampit eu sau emisiunea e asa de subtila ca-mi scapa mie esenta?Eu sunt in vacanta acum si ma uit la "nora" la ora 1 in speranta ca am sa pricep scopul.Sa fi venit pt.vacanta?Eu,una mi-as fi luat campii sa stau atata timp in acelasi loc si cu aceleasi mutre langa mine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Da normal .Mi-ar conveni si mie sa ma inscriu cu iubitu meu sa ne facem ca nu ne stim si sa ne combinam acolo ( cica ) sa stau ca pleoshnitza toata ziua 4 luni de zile si sa mai merg si-n vacantza in turcia. pai de aia si-n noua emisiune nu primesc pers sub 25 de ani, ce sa mai faca cu copii de-alde ionutz si mihaela . toti pt reclama, sa se faca si ei cunoscuti. astia chiar n-aveau ce face acasa. toti o apa si-un pamant. pacat de bris care venise cu ganduri serioase. cine merita sa ramana in casa , a plecat. in momentul asta ma uit la emisiunea de seara. deci mi s-a urcat la cap , nici nu ma mai uit , numai cristi & lacramioara . toata sapt numai cu astia doi o s-o tina.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Da` n-a zis unu nimic tot concursu ca sunt tineri , ca una , ca alta . Acum i-a gasit pe toti la final cand nu se mai fac eliminari sa spuna ca ei nu sunt pregatiti . Si monica saraca de ea , a stat ea si s-a gandit si abia acum cateva sapt a realizat ca trebuia sa iasa mai demult din casa . Da` astia au impresia ca toata lumea care se uita la ei e proasta..Au jucat teatru de nu s-a putut. pfffff

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Cred ca astia 2 au fost desemnati castigatori dinainte.Ca ne uitam la inregistrari,fie,dar sa dea tel.fraierii crezand ca opinia lor conteaza mi se pare aiurea rau de tot.Belutza,imi place numele ales.Cand e emisiunea cu aia cu apartamente puturoase,asta asa,ca sa ne uitam si la alte porcarii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by wonderful

Cred ca astia 2 au fost desemnati castigatori dinainte.Ca ne uitam la inregistrari,fie,dar sa dea tel.fraierii crezand ca opinia lor conteaza mi se pare aiurea rau de tot.Belutza,imi place numele ales.Cand e emisiunea cu aia cu apartamente puturoase,asta asa,ca sa ne uitam si la alte porcarii.

Mersi mult . Nici al tau nu e mai prejos.Pai sa le ia banii la prosti . n-ai vazut cat ii tine la tel , pana spune despre fiecare in parte ohooo. pe ce bani crezi ca i-a trimis in croaziera . heh .

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by wonderful

Cred ca astia 2 au fost desemnati castigatori dinainte.Ca ne uitam la inregistrari,fie,dar sa dea tel.fraierii crezand ca opinia lor conteaza mi se pare aiurea rau de tot.Belutza,imi place numele ales.Cand e emisiunea cu aia cu apartamente puturoase,asta asa,ca sa ne uitam si la alte porcarii.

A fost aseara emisiunea . Aia cu jegurile zici nu? . A fost aseara emisiunea.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

In seara asta avem Din dragoste

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

La 'Din drag." nu ma mai uit de mult,am ajuns sa selectez f. mult la ce ma uit.Cred ca ma uit la 'nora' din placerea de a vorbi cu voi ca altfel 'nora' plus caldura asta dementa m-ar duce la psihiatrie unde deja cica stau 2 in pat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea0919 spune:

deci eu nu o mai suport pe gabriela cat e de perversa si nesimtzita ...ce radea cand a dat prostanaca aia din buc tel sa spuna sa iasa lacrima nora saptamanii...nici sa scoata 2 vb nu stia o dadea pe emotzii..daca te emotzionezi asa rpd nu mai da nene tel yo chiar nu pricep cum la tel o place atata lume pe lacrima si pe forumuri majoritatea sunt impotriva ei...cred ca sunt selectatzi aia care tre` sa dea tel ...am inceput sa ma enervez...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Eu nu ma mai uit decat la ora 1,e mai detaliat si vad cum se explica fiecare-sau incearca.Seara m-am uitat cand a fost invitat Bris care mi s-a parut singurul compatibil cu profilul concursului.

Mergi la inceput