"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 49

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Eu nu inteleg o chestie : ei tot spun ca sunt prea tineri si ca nu se casatoresc...nu vad normal, au venit la emisiune, stiau despre ce e vorba asa ca acum trebuie sa suporte consecintele

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Eu nu inteleg altceva: pana la urma cistigatori sunt doar daca se casatoresc? Sau daca zic pas, tot primesc casa, masina, etc?

Eu acum vorbesc ca o fosta admiratoare a Lacramioarei, convertita . Mai de mult, chiar nu intelegeam ce are lumea cu saraca fata, care mi se parea foarte ok. Acum, dupa un timp, a ajuns sa nu o mai suport. Prea e de "circus maximus prezinta saltimbancii"


Kya

---------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Eu cred ca nu primesc nimic daca nu se casatoresc...sau poate banii cu care au mai ramas din cei primiti la intrarea in casa...

Lacrima e o parasuta...

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Da. A spus gabriela ieri in emisiune . daca nu se casatoresc nu se da nici un premiu si concurentii raman doar cu banii primiti la intrarea in casa.deci daca cristi zice nu , s-a dus masina , casa etc etc si lacrima moare

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Bai da' proasta mai e Mihaela asta ea crede ca bunica vrea sa o cumpere pentru Ionut??? daca ii da 10 mil sa isi cumpere haine

Frumos gest vor sa faca toate din casa la nunta fiicei Elenei macar atat daca a plecat fara nici un ban acasa.

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Vai da` ce-i ridica in slavi gabriela pe cristi & lacrimioara . Cred ca-i da parte si ei daca se casatoresc astia

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Daca nu i-au dat-o deja

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Da. Who knows...

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxivan spune:

Din mare fan al emisiunii, la inceput, acum mai am putin si inchid televizorul cand incepe emisiunea. Concurentii stiu oare la ce emisiune au venit?? Pai se pare ca nimeni nu vrea sa se casatoreasca, ca toti sunt tineri...la ce au mai venit atunci?! Stie cineva "cu ce se mananca" noua emisiune "Un nou inceput"?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea0919 spune:

chiar si georgeta a zis de cateva ori ca ,cristi e prea mic sa se insoare ..atunci ce draq a mai cautat aici sa incurce lumea ..chiar si ionutz si mihaela ...macar maria cu razvan...felicia cu bris aveau dreptate ei erau mai mari dar copii astia au venit doar sa devina vedete sa`si petreaca si ei 4 luni si o vacantza de vis pe banii fraierilor normal...

Mergi la inceput