"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 48

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea0919 spune:

eu cred ca gabriela are si ea un procent din premiu de la cristi si lacramioara ca prea ii pupa in fund ...si vb numai de ei cauta sa ii impace ..e javra si perversa ..sambata le tot sugera fetelor catzi bani are fiecare mama si la georgeta accentua ca nu are nimik ..adik ca daca ar nominaliza`o fetele nu ar castiga nimik..trebuia sa le lase fara sa le sugereze asta ..poate unele au nominalizat pt bani..monica de ex..care e la fel de tarfa ca si lacrima ... a venit s`a distrat s`a afirmat si acum vrea sa o astepte prostul de george ...sa fiu ca el nici nu m`as uita la ea ...prostituata virtuala ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea0919 spune:

eu cred ca gabriela are si ea un procent din premiu de la cristi si lacramioara ca prea ii pupa in fund ...si vb numai de ei cauta sa ii impace ..e javra si perversa ..sambata le tot sugera fetelor catzi bani are fiecare mama si la georgeta accentua ca nu are nimik ..adik ca daca ar nominaliza`o fetele nu ar castiga nimik..trebuia sa le lase fara sa le sugereze asta ..poate unele au nominalizat pt bani..monica de ex..care e la fel de tarfa ca si lacrima ... a venit s`a distrat s`a afirmat si acum vrea sa o astepte prostul de george ...sa fiu ca el nici nu m`as uita la ea ...prostituata virtuala ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anderra spune:

Suuper , m'am distrat pe cineste ..carevasazic sa recapitulam: emisiuena de samabta e irnegistrata joi, cea de vineri miercuri .. cea de luni acum 2 saptamani , cea de marti la craciun si tot asa... hahahaha ... ce mare balarie , pariu cu cine doreste ca lacrimogena si cristishor ies cu pirostriile pe cap???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea0919 spune:

ai vazut ce a raspuns cristi telespectatoarei ca sa stea pana la sf sa vada ce se intampla ... adik ar da el de intzeles ca nu se insoara ..ehh daca ar face asa ar fi bine dar nu cred..si nici ionutz cu mihaela nu cred ca ar trebui sa castige pt ca oricum aia nu e dragoste la ei ca se pupa intr`una si mihaela rade ca un copil handicapat tot timpul si se maimutzareste atat iar ionutz cu fatza aia a lui de mort numai fitze are in cap ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns evitan spune:

" mihaela rade ca un copil handicapat tot timpul "

foarte bine ai interpretat rasul mihaelei...of, of, of, ....iti doresc sa nu ai parte niciodata de un copil cu dizabilitati,sau poate ca macar pentru o zi , atunci nu ai mai arunca cu vorbe asa usor...de aceea suntem acolo undem suntem,,adica la coada lumii civilizate, din cauza atitor ignoranti ca tine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

ce se aude de noua emusiune,aceea la care tot faceau reclama,cu perechile mature?aia a fost inregistrata cand am participat la referendum?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

quote:
Originally posted by wonderful

ce se aude de noua emusiune,aceea la care tot faceau reclama,cu perechile mature?aia a fost inregistrata cand am participat la referendum?






Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

quote:
Originally posted by Anderra

Suuper , m'am distrat pe cineste ..carevasazic sa recapitulam: emisiuena de samabta e irnegistrata joi, cea de vineri miercuri .. cea de luni acum 2 saptamani , cea de marti la craciun si tot asa... hahahaha ... ce mare balarie , pariu cu cine doreste ca lacrimogena si cristishor ies cu pirostriile pe cap???

Anderrusha Nice To Meet You ...Here

"Nu e important ce ti se intampla ci cum reactionezi la ceea ce ti se intampla"



Si eu m-am distrat acum...

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by wonderful

ce se aude de noua emusiune,aceea la care tot faceau reclama,cu perechile mature?aia a fost inregistrata cand am participat la referendum?

HAHAHAHA.Tare!! Te astepti la orice de la astia cu kanal d-u lor.pfffff . nu-mi place nici mihaela, nici lacrima , dar dintre cele doua as prefera sa castige mihaela sa moara lacrima.dar se stie ca lacrima va iesi nora sapt . e clar.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by andreea0919

eu cred ca gabriela are si ea un procent din premiu de la cristi si lacramioara ca prea ii pupa in fund ...si vb numai de ei cauta sa ii impace ..e javra si perversa ..sambata le tot sugera fetelor catzi bani are fiecare mama si la georgeta accentua ca nu are nimik ..adik ca daca ar nominaliza`o fetele nu ar castiga nimik..trebuia sa le lase fara sa le sugereze asta ..poate unele au nominalizat pt bani..monica de ex..care e la fel de tarfa ca si lacrima ... a venit s`a distrat s`a afirmat si acum vrea sa o astepte prostul de george ...sa fiu ca el nici nu m`as uita la ea ...prostituata virtuala ...

Corect!

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput