"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 34

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea0919 spune:

edit: la urmatorul mesaj de genul celui care ti-a fost editat, vei intra, sub moderare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Mihaela asta a prins ei ea glas de ceva vreme. Lacrima si Monica niste prefacute perverse. De aia se si inteleg. Saraca Liliana!

39+Alma Livia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moncamica spune:

Saraca Liliana e saraca si in cunostinte si in experiente de viata; celelalte sunt mai versate, chiar si aparent cumintica Mihaela; nu mi se pare ca sunt false; false mi se par Maria si Liliana care vor sa fie ce nu sunt; si ce e mai rau e ca nu sunt constiente de asta.
Cine seamana se aduna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sicuta13 spune:

Sunt curioasa cine va castiga pana la urma ca fetele joaca un teatru.
Baietii isi vad de ale lor dar fetele sunt de o rautate si prefacatorie. Ar mai trebui aduse fete din afara casei, mie imi place Dragos dar nu ii gasesc partenere printre fete. El si d-na Elena au prea multa bun simt iar asta nu da bine. Vor fi nominalizati cat de curand.

Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moncamica spune:

tu ai putea juca teatru 24 de ore??? dar 2 luni??? tu esti perfecta??? pe tine nu te deranjeaza nimic niciodata??? tu te intelegi perfect cu toata lumea???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moncamica spune:

Dragos daca avea ceva experienta de viata isi dadea usor seama ca ceva serios nu poate fi intre el si Lacrima; ea va fi amanta unora, dar sotie nu cred ca va fi prea curand; poate pe la 50 de ani cand nu mai poate sa-si gaseasca usor vreun iubit. Elena a vazut asta de la inceputul relatiei lui Dragos cu Lacrima, dar e baiatul ei si se pare ca-i respecta deciziile bune sau rele. Si ea a spus ca nu-i vine sa creada cum Dragos suporta jignirile Lacrimei. Putin cam imatur Dragos asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Liliana mi se pare o fata simpla, prea credula, dar eu n-am nimic cu parul ei Nu inteleg ce vedeti ciudat la el. E lung si drept...vopsit... in fine...

Mihaela mi se pare ca incepe sa-si dea arama pe fata... Incepem sa vedem cu totii cum e de fapt.

Lacrima v-am spus mai demult ca e mincinoasa si rea si s-a vazut...

Ioana

bebe?! - decembrie 2006



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

quote:
Originally posted by numeioana

Liliana mi se pare o fata simpla, prea credula, dar eu n-am nimic cu parul ei Nu inteleg ce vedeti ciudat la el. E lung si drept...vopsit... in fine...

Mihaela mi se pare ca incepe sa-si dea arama pe fata... Incepem sa vedem cu totii cum e de fapt.

Lacrima v-am spus mai demult ca e mincinoasa si rea si s-a vazut...

Ioana

bebe?! - decembrie 2006



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.




Complet de acord

31+ Denisa Maria

poze cu noi + poze cununie
hainute bebe Denisa Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Despre lacrima si despre monica nu mai este loc de comentarii.Stie toata lumea cum sunt. Liliana e un copil, prea se supara si parca prea crede tot ce i se spune. Mihaela mi se parea cea mai simtita si chiar aveam o parere buna despre ea , dar de cand a intrat liliana a inceput sa-si dea arama pe fatza.Acum vedem adevarata ei personalitate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Mai nou Liliana are mania persecutiei si exista psihologi pt problema ei :)).

Mergi la inceput