"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 35

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sicuta13 spune:


Posted - 30/05/2007 : 16:02:26
--------------------------------------------------------------------------------
tu ai putea juca teatru 24 de ore??? dar 2 luni??? tu esti perfecta??? pe tine nu te deranjeaza nimic niciodata??? tu te intelegi perfect cu toata lumea???

Eu doar m-am spus parerea, nu aveai de ce sa sari asa pe mine

Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moncamica spune:

N-am nimic cu tine ca nici nu te cunosc, dar au mai spus cativa ca cei din casa joaca teatru, si nu stiu unde e teatrul ala, ca nu are cum sa fie si nici de ce; s-ar fi aflat si e mult prea complicat sa regizezi asa ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_b spune:

quote:
Originally posted by moncamica

N-am nimic cu tine ca nici nu te cunosc, dar au mai spus cativa ca cei din casa joaca teatru, si nu stiu unde e teatrul ala, ca nu are cum sa fie si nici de ce; s-ar fi aflat si e mult prea complicat sa regizezi asa ceva.



Nici eu n-am nimic cu tine, nici eu nu te cunosc ( "decit ca" stiu ca ai ales DC si imi pare bine, din 13.05.2007, cu ocazia emisiunii, multumim mica monca!), eu si cu inca niste altii facem un grup pe care ne cam doare de teatrul "ala" (in cot) si suferim (maximumum!) ca "nu are cum sa fie si nici de ce". Ni se rupe.


Inima!.
La figurat, mica monca

pacat ca nu ne uitam, de fapt eu m-am cam uitat si am cam zis ce cred, am cam zis si care e finalul (stiut)... dar lulu boches a spus: daniela_b = rea!.

Lulu, sper ca ti-ai mai schimbat parerea despre mine!



Qi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Din pacate nu am vazut emisiunea din aceasta saptamina, dar o vad pe cea de simbata(sper ca nu e fotbal).Daniela_b cind ti-am spus ca esti rea am uitat sa adaug "" .Sper ca ai inteles

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Nici eu nu am vazut emisiunea din aceasta saptamana , dar cred ca nu s-a intamplat nimic special. Sper sa reusesc sa vad maine seara si mai sper sa nu fie fotabl

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Azi Lacrima a zis ca daca castiga vrea sa se marite cu cel pe care-l alege.....oare cine sa fie alesul???

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Pai ea vrea sa se marite cu cel pe care-l alege, da` cel pe care-l alege vrea cu ea?!?! E cumva obligat? Si daca castiga ea il alege pe Cristi,se stie.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Mie mi se pare ca Cristi ar cam vrea, dar nu se lasa prea usor convins....ca azi cica a chemat-o doar pt ca nu era frumos ca ea sa fie singura fata care nu e chemata de nici un baiat. Asa ca s-a sacrificat el

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Miine vor fi nominalizari, eliminari sau facut de bagaje ptr croaziera? Ce isi mai propune Kanal D?Pe mine au inceput sa ma plictiseasca...cit o mai lungesc....

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Daca elimina pe vreuna si trebuie sa vina cineva in loc ,in vederea croazierei,desi e posibil sa am rau de mare,ma ofer eu.

Mergi la inceput