"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 33

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns capra cu trei iezi spune:

quote:
Originally posted by crisstin

Asta-i surpriza ii duce saptamana viitoare in vacanta. Cred ca in Turcia (o avea Dogan acolo un hotel - impinge tava ) si scapa si de cafteala lui Tzuni




cum adica kafteala lui tzuni? pai tzuni a sunat din goarna sa ne adunam toate!f

capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allisi spune:

s-a contrasis multa lume cu mine cand am spus ca acea LACRIMA este o mare mincinoasa ,o prefacuta si doamne ce de ias mai da.iar CRISTI acelas lucru.2 ticalosi se pot lega de manuta, si-au batut amandoi joc de sentimentele unor oameni ma refer la DRAGOS si ROXANA.nimeni nu poate spune ca nu au pus suflet in inceputurile lor de relatie,dar aceasta LACRIMA mereu is baga coada.,iar KANAL D niste mincinosi .ce bine se vor distra ei pe bani nostri astea doi ce SUPARAT A FOST DRAGOS CRED CA MAMEI LUI I SI RUSINE SA MAI COMENTEZE CEVA MAI ALES CA EA MEREU SUSTINEA CA ARE INCREDERE IN LACRIMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

Mai mare rasul cu noile evenimente din casa. Este chiar culmea tupeului. Cine naibe o voteaza pe prefacuta aia acum, dupa ce s-a sucit de o suta de ori pana acum si si-a aratat fatza adevarata? Este atat de mironosita si nu mai putea ca il iubeste pe Dragos, ca asteapta sa o ceara de nevasta! Si ce prietena era cu Roxana! Si ea nu l-a chemat pe Cristi in casa inapoi...ci pt dna Georgeta a facut asta...pai eu nu as accepta asa o nora. Nu mi se pare ca astea sunt dovada de iubire, ci mai degraba ca e in stare de orice sa isi atinga scopul.

31+ Denisa Maria

poze cu noi + poze cununie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Eu cred ca lacrima cu cristi au vb dinainte de a incepe concursul ce sa faca si cum sa faca.Se vede clar ca la asta s-a vrut sa se ajunga.Au facut tot circul asta ca sa se uite lumea la ei, sa aiba audientza si in final sa ramana amandoi.Si astia de la kanal D lasa de dorit..e si mana lor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moncamica spune:

Asa e caracterul lor imputit ca nu puteau juca teatru 2 luni; toata lumea se asteapta la un plan Cristi-Lacrima si poate n-o sa fie niciunul. Eu o sa ma mai uit la final, pana atunci vorbesc cu voi ca eu nu-mi mai pierd timpul la emisiunea aia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Nici nu-mi vine sa ma mai uit la emisiune, dar sunt curioasa sa vad ce mai face falsa aia de lacrima.Deci nu-mi vine sa cred ca astia tot suna si spun ca-i desteapta,intelectuala etc etc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

In croaziera pleaca doar fetele cu baietii.Pe mame unde le trimit?Cristi e iar cu Lacrima?Eu sapatamina aceasta nu pot sa vad emisiunea, dar am noroc cu voi...va multumesc

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moncamica spune:

Cristi o sa se tina de cuvant si n-o sa inceapa nicio relatie in casa; Lacrima nu e indragostita nici de Cristi, e obsedata de el; cand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moncamica spune:

netu asta!
Pe Cristi nu-l poate face trofeul ei si de aceea crede ca-l mai iubeste; si la Dragos a tinut pana cand i-a pus lesa. Lacrima o sa tina la toti pana ajung tofeele ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moncamica spune:

Liliana e un copil; n-are ce cauta acolo; se supara ca nu vorbesc fetele cu ea, se supara ca vorbesc despre ea; e complexata rau. Fetele alea formeaza de 2 luni un grup si ea a venit peste ele; e normal sa se vorbeasca pana o vor cunoaste; asa e peste tot; e prea rigida. I-ar mai trebui cativa ani buni si plini de experiente pentru a fi pregatita de casatorie si de viata.

Mergi la inceput