"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 32

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

s-a despartit lacrima de dragos .ea i-a cerut iertare lui cristi pt toate greselile din trecut,cristi a acceptat; monica a fost dezamagita de faptul ca razvan si-a indreptat atentia spre liliana el fiind f indragostit de monica.si cam atat deocamdata :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

quote:
Originally posted by belutza

s-a despartit lacrima de dragos .ea i-a cerut iertare lui cristi pt toate greselile din trecut,cristi a acceptat; monica a fost dezamagita de faptul ca razvan si-a indreptat atentia spre liliana el fiind f indragostit de monica.si cam atat deocamdata :)





...dupa un scenariu semnat de Gheorghe Pufulete....

Pe bune! Ii reclam la OPC. Cat mai e din emisiune?

Biata Roxana (desi nu-mi era simpatica) ! Au scos-o din casa, ca sa-i dea o tzeapa frumoasa! Si sa nu-i dai in judecata...

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Da.biata Roxana..vai si ce prietena mai era lacramioara cu ea.astia chiar trebuie reclamati.naiba stie cand se termina concursul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

ce sa se termine, mey, ca-i trimite in vacanta. Nah, ca mai dureaza

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Care stie pe unde au astia casa? Ca intru peste ei , ma bag in emisiune, zau asa! Le zic ca-s fosta iubita a lui Razvan, si-s insarcinata, da' ca acum m-am indragostit acum de Lacrima si ca sa nu ma insele, ma marit io cu Cristi! Moaaaaama, cati iepuri as impusca!

Si m-as si bate LIVE cu Lacramioara (ca si io-s inalta), numa-asa, ca sa creasca rating-ul! Poate-mi dau si mie vreo samantza de vacanta, macar la Lehliu Gara si tot m-as baga!

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea0919 spune:

ce draq sa se termine... ii trimit la ibitza pe banii fraierilor care suna si voteaza .... ca oricum ei tot ce vor fac...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capra cu trei iezi spune:

quote:
Originally posted by Tzuni

quote:
Originally posted by felicia74

Tzuni este de belea Am ras pe saturate azi, mersic Tare faza cu OPC-ul, parca-i si vad intrand in casa... poate la emisiunea de 13,30, mai stii? Dar stii ca sunt obligati sa raspunda tuturor plangerilor?

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)



De ce sa razi la faza cu OPC-ul? daca pana si Nety Sandu a fost reclamata la OPC de cineva, ca nu prezice corect ceea ce se intampla?

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos







tzuni, si care-i faza acum prezice corect?

cat despre NPM, e clar ca va fi o nunta ca-n povesti(le de groaza), ca si lu cristi ii cam radea mustata cand ii cerea lacrima iertare! ce facatura de emisiune.
cristi o paraseste pe roxana si se intoarce la iubita ranita din tinerete ca-n telenovelele de proasta calitate! chiar ca merita sa intram peste ei in casa , pana nu pleaca in vacanta

capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Haideti natiune! Care cu furci, care cu topoare!



mi-e mila de ceilalti fraieri din casa!
pe Monica as fi penalizat-o, ce atata admiratie ca aspus pretinsul adevar! Adica mintea oamenii care poate chiar vroiau sa se insoare (vezi Bris), se juca cu inima lor! Io, in locul lui Bris i-as trage o mama de bataie la iesirea din casa! Auzi la ea!...suferinda! Huoooo!

Moaaaama, azi ma simt vole(n)ta! Ma retrag....

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

quote:
Originally posted by Tzuni

Care stie pe unde au astia casa? Ca intru peste ei , ma bag in emisiune, zau asa! Le zic ca-s fosta iubita a lui Razvan, si-s insarcinata, da' ca acum m-am indragostit acum de Lacrima si ca sa nu ma insele, ma marit io cu Cristi! Moaaaaama, cati iepuri as impusca!

Si m-as si bate LIVE cu Lacramioara (ca si io-s inalta), numa-asa, ca sa creasca rating-ul! Poate-mi dau si mie vreo samantza de vacanta, macar la Lehliu Gara si tot m-as baga!

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos



Parca la Semanatoarea...Care-i faza cu vacanta?Nu mi-ati spus de surpriza...

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisstin spune:

Asta-i surpriza ii duce saptamana viitoare in vacanta. Cred ca in Turcia (o avea Dogan acolo un hotel - impinge tava ) si scapa si de cafteala lui Tzuni

Mergi la inceput