"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

quote:
Originally posted by Tzuni

M-am prins de mult ca cei de la Kanal D fac jocul cum le convine ca sa faca rating si sa-si salveze postul de la inchidere!

Cat despre final, castigator va fi cuplul Razvan-Cristi care vor declara ca se iubesc , dar ca au vrut sa vada si cum e sa le faca curte femeilor!

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos








Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Cred ca le merge rau. au noroc cu emisiunea asta la care se uita aproape numai babe . de asta o si lungesc atat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Facatura-facatura! Lacrima s-a despartit de Dragos si nu vrea sa spuna daca il iubeste sau nu pe Cristi, refuza pe raspunda...

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Gata, a recunoscut! Nu a zis-o dar e clar.

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

E clar ca-l iubeste pe cristi chiar daca nu vrea sa zica.A zis ca nu o vroia doar pe dna georgeta in casa, ci si pe cristi.e clara treaba. nu stiu de ce am impresia ca o sa faca cuplu cu cristi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

quote:
Originally posted by felicia74

Facatura-facatura! Lacrima s-a despartit de Dragos si nu vrea sa spuna daca il iubeste sau nu pe Cristi, refuza pe raspunda...

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)





Oare cati bani a luat in avans Lacramioara, ca sa le faca jocul?
Astept sa vad ce se intampla, dar eu i-as reclama la OPC, as vrea sa vad voturile publicului, nr de sms-iri (ca se contabilizeaza undeva).
Iar daca finalul e cel care se anunta, ceilalti concurenti i-ar putea da in judcata pe cei de la Kanal D. I-au scos si bagat pe concurenti cum au vrut ei, doar ca sa ajunga cine trebuie castigatori. ACuma depinde si de contractele pe care le-au semnat....

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Tzuni este de belea Am ras pe saturate azi, mersic Tare faza cu OPC-ul, parca-i si vad intrand in casa... poate la emisiunea de 13,30, mai stii? Dar stii ca sunt obligati sa raspunda tuturor plangerilor?

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Da normal ca se contabilizeaza undeva sms-urile primite.
Dar nu se poate asa ceva , astia chiar isi bat joc de lume. facatura de concurs.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

quote:
Originally posted by felicia74

Tzuni este de belea Am ras pe saturate azi, mersic Tare faza cu OPC-ul, parca-i si vad intrand in casa... poate la emisiunea de 13,30, mai stii? Dar stii ca sunt obligati sa raspunda tuturor plangerilor?

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)



De ce sa razi la faza cu OPC-ul? daca pana si Nety Sandu a fost reclamata la OPC de cineva, ca nu prezice corect ceea ce se intampla?

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Ce s-a intimplat azi?S-a despartit Lacrima de Dragos?Aceasta sa fie surpriza celor de la Kanal D.Eu nu inteleg nimic.Imi povestiti si mie ce s-a intimplat azi????PLSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput