"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

e dusa rau liliana.o sa aiba numai conflicte in casa cu atitudinea ei . oricum n-o place nici o fata , asta e clar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

ups..am trimis mesajul de 3 ori. am avut prob cu netu` :PP

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Mai dusa ca Liliana si ca oricine altcineva este Lacrima. Acum incepe sa-si dea arama pe fata. E o persoana foarte rea. O arata si aici si sunt sigura ca nu o arata la intensitatea la care ar putea-o arata afara.
Cine suna si spune ca Lacrima e frumoasa, simpatica, buna.... Oare doar mine mi se pare ca nu e deloc asa??!! Chiar mi se pare urata! In plus, am vazut emisiunea de azi si am vazut cum minte cu desavarsire. Se face ca nu stie despre ce e intrebata... zice ca nu a zis nimic despre Liliana...

Monica e cea mai frumoasa dintre toate si chiar ma bucur ca si-a dat seama ca afara e adevarata viata. Despre baieti nu zic nimic, doar ca Razvan mi se pare am "dus cu pluta".

Ioana

bebe?! - decembrie 2006



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Oare cit mai dureaza pina cind ii spune madame Maria, Lilianei ca arata cam neingrijita?Am vazut- o azi cu paru ala in care si-a bagat un pic de spuma si...d-zeu cu mila.Cind despre cum gindeste Liliana...no comment.."miauuuuu".Nu mi-a placut Lacrimioara de la inceput, dar acum e Ok.Imi place ca nu se lasa intimidata de rautatea Mariei.Simbata sper sa intre Briscan.Roxana dumunica a spus ca ea formeaza un cuplu cu Cristi si nu si-ar mai avea rostu in casa.Azi de la 19.15, trebuia sa vina Briscan si Cristi insotiti de mamele lor.Au fost???

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

cum am mai spus liliana e dusa rau , dar lacrima o intrece. nu mi-a placut de la inceput de ea , are un caracter infect si nici nu mi se pare frumoasa . nu stiu cine o voteaza , nu pot sa mi dau seama .cred ca familia si prietenii. n as vrea sa castige ea , dar se pare ca asa va fi ... si eu sper sa intre bris in casa sambata . aseara ( joi ) nu am vazut .. cine a fost in emisiune?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Lacrima e rea de scapara. Clar o voteaza cunostintele. Deja nu se mai poate abtine, sare la gatul oricui, si e cea mai PREFACUTA.

Monica a fost preferata mea la inceput dar acum nu mai imi place. Facea pe mironosita, in fine. Bris a zis aseara ca el nu stia de relatia de afara dupa cum sustinea Monica. Si Bris chiar nu mintea. Din pacate insa, nu cred ca va intra Bris in casa, ci Cristi.

Aseara Cristi a zis ca tine legatura cu Roxana si ca s-au vazut. Pai asa zici de perechea ta, ca tii legatura??? S-au despartit sau nu? Bine, era clar ca nu vor rezista dar ma gandeam ca o sa o mai lungeasca pentru public...

38+Livia-Alessia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Astazi nu am vazut emisiunea de la 13.30.Razvan a chemat-o pe Liliana?Ce au birfit?

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

bineinteles ca razvan a chemat-o pe liliana da` nu prea stiu ce au vb ca eram la bucatarie. sambata sigur sigur , suta-n mie va intra cristi in casa .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A.C spune:

Eu cred ca sub "votul asta al telespectatorului"se ascunde Kanal D.Sunt din ce in ce mai convinsa ca producatorii fac legea,adica ei hotarasc topul mireselor si al mamelor.Iar lumea care voteaza ,nu face decat sa le dea bani(prin apelul efectuat)ca ei sa aiba ce premiu oferi la sfarsit.De aia o lungesc atat.Degeaba spune Gabriela ca se poate verifica chestia asta...N-am incredere in ea deloc...

Poze Delicioase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capra cu trei iezi spune:

ar fi culmea sa castige lacrima cu cristi! eu nu inteleg, odata ce au iesit din casa , de ce sunt adusi inapoi? mai bine ar castiga mihaela cu ionut! mi se pare de bun simt. oricum, lacrima si dragos nu sunt un cuplu. dragos nu e tipul de barbat potrivit pentru lacrima.
mie nu-mi place deloc lacrima. iar cateodata, cand isi da parul peste cap, e chiar urata. parerea mea!

capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

Mergi la inceput