"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bysko spune:

Monica a recunoscut ca are un iubit afara...Ce credeti?

Busra(22.08) este sufletzelul nostru!Busra
poze cu burtica si fara
www.dropshots.com/day.php?userid=241289&cdate=20070522" target="_blank">poze de ieri=la 9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Therra spune:

Toata admiratia mea pentru Monica ce a facut ea e un lucru greu ,si cu cat e mai greu,mai ales pentru o femeie,cu atat e mai frumos.Bravo Monica!!!Sper ca George sa'si dea seama de cat de mult il iubeste si sa ramana impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Si Mihaela i-a spus lui Ionut, ca in momentul intrarii ei in casa ea avea o relatie, iar cind va iesi va trebui sa mearga la acel tip ca i-au ramas hainele acolo.De Ana MAria s-a spus ca a venit la concurs ptr a demonstra unui tip, ca isi poate gasi repede un partener.Monica e o parsiva...Vom vedea ce va fi simbata, daca in casa va intra Briscan.

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Nu mi-a placut Monica de la inceput.a fost o prefacuta , iar ceea ce a facut azi trebuia sa faca cu mult timp in urma pt ca nu-si avea rostul in joc . Trebuia sa lase sansa asta altei fete . Eu cred ca va intra Cristi in casa sambata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Bine v-am regasit!

Am vazut emisiunea de astazi, dar spre sfarsit. Am vazut ca Monica spune ca are pe cineva afara si spera sa reia relatia.

Voi ce parerea aveti de Liliana? Eu nu am vazut emisiunea cand era ea in casa, am inceput sa urmaresc de cand a iesit Ana Maria. Mie nu-mi place de ea e "pisicoasa" rau, abia vorbeste si mi se pare nearanjata rau de tot. Ii atrna parul ala pe fata mereu

De Cristi si Roxana , au mai spus ceva? Au fost invitati la emisiunea de seara? Continua relatia si afara?

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenpit77 spune:

Pana acum nu-mi place Liliana deloc. E genul de tatica pe care nu-l suport.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A.C spune:

Liliana asta ori e proasta,ori se face...Ati vazut emisiunea de azi?Nici ea nu stie ce vrea.

Poze Delicioase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenyyy spune:

eu cred ca, liliana vrea sa castige admiratia publicului si se lasa...in bataia vantului.nu-i sigura pe ea si cred ca, va avea dispute cu fetele din casa,mai mult ca sigur,vizavi de falsitatea ei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

e dusa rau liliana.o sa aiba numai conflicte in casa cu atitudinea ei . oricum n-o place nici o fata , asta e clar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

e dusa rau liliana.o sa aiba numai conflicte in casa cu atitudinea ei . oricum n-o place nici o fata , asta e clar.

Mergi la inceput