Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.) 3

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Soni, ma bucur ca ai rezolvat cu Sinculet!

Danje, pe 22 iulie sau pe 22 august?

eu stau momentan in Alexandria, sotul meu sta in Brasov acum intr-un apt. de serviciu, pe str.Parcul mic, dar ne vom muta din august (dupa 8 aug) in apt. cumparat de noi, in Racadau langa Parcul Trandafirilor!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Biluta

danielac sterge din lista hainutele (ca si-au gasit "proprietar"), iar carutul am gasit cui sa-l dau... nu stiu daca definitiv sau doar pt. o perioada... Ramane doar marsupiul...
Cand se mai strang diverse bune de dat bag un mesaj


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

quote:
Originally posted by elyanne

Biluta

danielac sterge din lista hainutele (ca si-au gasit "proprietar"), iar carutul am gasit cui sa-l dau... nu stiu daca definitiv sau doar pt. o perioada... Ramane doar marsupiul...
Cand se mai strang diverse bune de dat bag un mesaj






ok, Eli!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greiere spune:

Buna mamici. Am de dat un carucior si un premergator.


colectiadepalarii

www.dropshots.com/day.php?userid=286036&cdate=20070713&ctime=140933" target="_blank"> Alexandra si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

greiere, eu tot umblu sa fac rost de un carucior pentru o familie saraca care are bebe. daca ai putea sa trimiti prin posta sa imi spui pe pm. tu nu ai pm?


Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greiere spune:

Adinell, nu stiu de ce nu am PM. Unde ar trebui sa trimit prin posta? Chiar o sa intreb maine la posta daca poate fi trimis ca e asa mare...
PS: Gata am PM nu stiu de ce disparuse.

colectiadepalarii

www.dropshots.com/day.php?userid=286036&cdate=20070713&ctime=140933" target="_blank"> Alexandra si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

hola, fetele
puneti pe lista va rog si un scaun de masina pentru cateoria 0-9 kg, de la Chicco, o cadita de baie care se poate folosi de la prima baita (are suport) si cateva hainute de fetita, in jur de 1 an

pentru scaunul de masina si cadita, as prefera sa fie cineva din bucuresti pentru ca nu prea am timp sa ma ocup de transport sau de trimis prin posta, noi ne mutam zilele astea si sunt varza cu bagaje, mobile, etc


numai bine!



The moment scatters.
Motionless, I stay and go: I am a pause

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Noe te trec imediat in lista!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

quote:
Originally posted by danielac

Noe te trec imediat in lista!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311






merci, Daniela(cu intarziere)

poti sa mai treci pe lista cateva perechi de papucei de bebe, fetita, marimile 19-20 (pentru 1 an, aprox) ca i-au ramas Biei mici si am innoit colectia

saptamanile astea noi ne mutam si probabil o sa gasesc inca o serie de hainute de fetita 12-13 luni, care i-au mai ramas ei mici, va dau de veste





Denicris, ti-am trimis mail ref la scaunelul de masina, sper ca l-ai primit!



Shoshonica are nevoie de www.sonia.as.ro/index.html" target="_blank">ajutor!



The moment scatters.
Motionless, I stay and go: I am a pause

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

alo, alo, pauza pe-aici?

Daniela, mai am o oferta insa e cu mentiuni speciale; noi tocmai am schimbat scaunul de masina al Biei pe altul care ne-a placut mai mult; acum nu e vorba de ala de 0-9 kile ci de cel de 9-18 kile; deci altul. Modelul e www.mameibebe.net/img/chicco-key1.jpg" target="_blank">chicco key 1 si e bun de la aprox 12 luni, cat incape bebele in el, cu fata in sensul de mers al masinii.


Dar are niste mici defecte, asa ca nu stiu daca e chiar ok sa il ia altcineva: bb transpira mult in el daca nu ii pui ceva de bumbac intre el si scaun +++si polistirenul din partea stanga sus e putin fisurat- asta am observat cand am vrut sa ii spal husa.
Eu vroiam sa il tin pentru masina mea, dar pana la urma o sa luam unul fix la fel ca cel din masina sotului, ca ne place tare mult.

Daca cineva crede ca il poate reconditiona si are nevoie de el, let me know, daca nu, nu-i bai.



pupix!



Shoshonica are nevoie de www.sonia.as.ro/index.html" target="_blank">ajutor!



The moment scatters.
Motionless, I stay and go: I am a pause

Mergi la inceput