Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.) 3

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Noe, sunt aici!
daca apare vreun doritor imediat trimitem pm!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyonise spune:

Salutare dragele mele!
Am si eu de dat o cutie cu Galactogil abia inceputa, cred ca am luat doar o lingura din ea insa nu mai ajuta. Nu mai am lapte si cu asta basta.
Deci, daca stiti vreo proaspata mamica care ar avea nevoie, cu drag.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naty_blondy spune:

dragele mele prietene,va salut,si intru cu mare rugaminte la voi,de data aceasta nu e ptr noi,e ptr un baietel sarac,rau de tot,de 3 luni,mamica lui are doar 15 ani,e putin handicapata,sunt vai de capul lor,locuiesc la bunica mea pe strada,aici in Galati.stau multi intr o casa darapanata si murdara,de mai sa se darame pe ei...cand am fost zilele acestea la bunica,si mi a spus ca are copil nici nu mi venea sa cred,din cate am inteles nimeni nu a stiut nimic de sarcina ei...baietelul s a nascut prematur la 1.400kg,cica ar fi tinut o in spital 2 luni,pana a mai luat in greutate copilul.dar e tot mic,si sfrijit de ti se rupe inima cand il vezi,acum are 3 luni si il cheama Nicu.imi parea rau ca nu am stiut mai devreme,sa il botez eu,imi faceam o pomana,chiar daca nici noi nu stam chiar pe roze..am inteles ca l a botezat o sora de a ei,tot bolnava..tatal copilului am inteles ca e un tiganus,care,am auzit pe la o vecina pe acolo,ar fi inchis,ca l ar fi prins la furat...ufff ce sa va mai zic,e ceva de groaza acolo,sunt nush cati frati,noi ii mai ajutam si innainte,cu cate o farfurie cu mancare,dar acum,cand am vazut puiul asta de om,am crezut ca innebunesc..eu i am strans de pe la Antonica mea cate ceva,de cand era micuta,dar mare lucru nu am prea avut,ptr ca, dupa cum v am mai spus am mai dat unui copil sarman din ele,si de aceea fac apel la bunatatea voastra,poate il puteti ajuta pe acest copilas .din cate mi am dat eu seama orice e bine venit ptr el,absolut orice, ca nu au nicideunele,si am sa ma interesez si de care lapte praf ii da,sa va scriu,in caz ca se gaseste cineva sa i ajute.astept pm daca va hotarati sa il ajutati,si eventual trimiteti pe adresa mea iar eu le voi duce lor orice veti trimite.
va pup si s auzim de bine!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

Scaunul de masina de 0-12 luni (primul) a ajuns la Denicris sa va bucurati de el si merci pentru ciocolatele!


Adrianayo, ti-am raspuns la mail, sper ca ai primit!




Shoshonica are nevoie de www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">ajutor!



The moment scatters.
Motionless, I stay and go: I am a pause

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denicris spune:

Iti multumesc din suflet, esti un om deosebit Noe, multa sanatate tie si fetitei tale!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Buna ,
Am intrat sa vaspun ca am trimis 52 kg intrehainute de varii marimi si un carucior landou la Resita pe care le-a platit SINCULET si le-a dus ieri la fam cu 10 copii!!! Am poze dar o sa vad cum sa le pun ca nu-s prea experta. Miserie mare , tata indiferent , mama nu sta bine si cam asta e.Am rugat-o sa intrebe daca ar da pe incredintare unu sa-l cresc eu , n-a raspuns!!! Dac reusesc pun poze cumva si va anunt!

Pup si numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris1511 spune:

Buna,
Ofer si eu un scaunel de luat papa (are o mica probelema ca s-a rupt un pic in spate unde este prinsa centura, dar cineva priceput poate sa il repare)+hainute pana la 1an si jumatate.
Eu sunt din Bucuresti, dar as putea sa trimit ceva hainute+ pampersi+ jucarele la Galati (numai sa imi trimiteti adresa), ca tocmai am citit mai sus de copilasul ala mititel.
Cat depre scaunel as prefera sa fie cineva din Bucuresti ca nu prea pot sa ma deplasez (am 2 piticuti de 2 ani si 4 ani).
Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns body spune:

buna Noe

Chiar daca este off topic as vrea sa te intreb care este modelul de scaun de masina care l-ai cumparat si de care este f. multumita. Intentionez sa-i cumpar si eu baietelului meu de 2 ani unul si as vrea parerea ta pentru ca am vazut ca ai incercat mai multe tipuri.

Multumesc

Alina

quote:
Originally posted by Noe

alo, alo, pauza pe-aici?

Daniela, mai am o oferta insa e cu mentiuni speciale; noi tocmai am schimbat scaunul de masina al Biei pe altul care ne-a placut mai mult; acum nu e vorba de ala de 0-9 kile ci de cel de 9-18 kile; deci altul. Modelul e www.mameibebe.net/img/chicco-key1.jpg" target="_blank">chicco key 1 si e bun de la aprox 12 luni, cat incape bebele in el, cu fata in sensul de mers al masinii.


Dar are niste mici defecte, asa ca nu stiu daca e chiar ok sa il ia altcineva: bb transpira mult in el daca nu ii pui ceva de bumbac intre el si scaun +++si polistirenul din partea stanga sus e putin fisurat- asta am observat cand am vrut sa ii spal husa.
Eu vroiam sa il tin pentru masina mea, dar pana la urma o sa luam unul fix la fel ca cel din masina sotului, ca ne place tare mult.

Daca cineva crede ca il poate reconditiona si are nevoie de el, let me know, daca nu, nu-i bai.



pupix!



Shoshonica are nevoie de www.sonia.as.ro/index.html" target="_blank">ajutor!



The moment scatters.
Motionless, I stay and go: I am a pause

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianad spune:

Noe, m-ar interesa pe mine scaunul ramas. Mai este valabila oferta? DianaD & Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

quote:
Originally posted by body

buna Noe

Chiar daca este off topic as vrea sa te intreb care este modelul de scaun de masina care l-ai cumparat si de care este f. multumita. Intentionez sa-i cumpar si eu baietelului meu de 2 ani unul si as vrea parerea ta pentru ca am vazut ca ai incercat mai multe tipuri.

Multumesc

Alina
quote:
Originally posted by Noe

alo, alo, pauza pe-aici?

Daniela, mai am o oferta insa e cu mentiuni speciale; noi tocmai am schimbat scaunul de masina al Biei pe altul care ne-a placut mai mult; acum nu e vorba de ala de 0-9 kile ci de cel de 9-18 kile; deci altul. Modelul e www.mameibebe.net/img/chicco-key1.jpg" target="_blank">chicco key 1 si e bun de la aprox 12 luni, cat incape bebele in el, cu fata in sensul de mers al masinii.


Dar are niste mici defecte, asa ca nu stiu daca e chiar ok sa il ia altcineva: bb transpira mult in el daca nu ii pui ceva de bumbac intre el si scaun +++si polistirenul din partea stanga sus e putin fisurat- asta am observat cand am vrut sa ii spal husa.
Eu vroiam sa il tin pentru masina mea, dar pana la urma o sa luam unul fix la fel ca cel din masina sotului, ca ne place tare mult.

Daca cineva crede ca il poate reconditiona si are nevoie de el, let me know, daca nu, nu-i bai.



pupix!



Shoshonica are nevoie de www.sonia.as.ro/index.html" target="_blank">ajutor!



The moment scatters.
Motionless, I stay and go: I am a pause





no problemo, stai sa il caut pe net

uite-l www.miniblu.ro/produs.php?cod_categorie=36&cod_produs=852" target="_blank">asta e!
suntem f incantati de el, si bebele la fel, doarme f bine in el
vezi ca la magazin la Miniblu nu e asa de scump ca pe site





Shoshonica are nevoie de www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">ajutor!



The moment scatters.
Motionless, I stay and go: I am a pause

Mergi la inceput