Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.) 3

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

quote:
Originally posted by dianad

Noe, m-ar interesa pe mine scaunul ramas. Mai este valabila oferta?

DianaD & Alexandru



da, cum sa nu; ramane sa vorbim de sambata incolo, ca eu plec din Bucuresti diseara



Shoshonica are nevoie de www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">ajutor!



The moment scatters.
Motionless, I stay and go: I am a pause

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianad spune:

OK, drum bun si vreme buna! DianaD & Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

va anunt ca am revenit dupa cateva zile bune fara internet!

am fost la Brasov si acolo m-am intalnit cu Dana (Danje) de la care am preluat o multime de hainute, mai ales pentru bebelusi!
am cateva de dat si pe aici prin oras, m-i le aduce sotul meu vineri seara cu masina de la BV, dar daca e cineva care are mare nevoie de ele, putem sa incercam sa rezolvam!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sherbi spune:

am si eu hainute de bb de pana la 4 luni. unele nu sunt aproape deloc purtate. insa habar nu am ce trebuie sa fac. am vazut doua liste pe prima pagina...poate imi spuneti si mie cum trebuie sa procedez ca sa ajunga hainutele la un copilas care chiar are nevoie de ele.

Violeta, mami fericita de david alexandru (23 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea72 spune:

Buna,
vreau si eu sa ofer ajutor,am multe hainute pentru copii si multe jucarii.
Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns norris spune:

buna fetele,
si eu as avea cateva hainute de donat,pentru baietei pana in doi ani...
la mine cel mic are 3 ani si e destul de micut si de inaltime,dar pe masura ce mai scot hainute din functiune, mai pot dona~!
sunt din constanta,ca sa stiti....
va admir pe toate pentru sufletul de care dati dovada
cristina,
mama lui eric si norris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariarusu spune:

buna fetelor
mi-a fost dor de voi , se pare ca mai toate am fost cite putin macar in vacanta.
eu am revenit mai am concedoi si fac curatenie printre haine , zicea careva putin mai sus ca are nevoie de lucruri pr o familie de romi, mai e de actualitate , o adresa? acum ca incepe scoala (merg la scoala) o sa aiba nevoie de una alta .natyblondi parca zicea nu?

da-mi un semn te rog


Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oachi_79 spune:

Buna ziua!
AM si eu vreo citeva pungi de lapte praf vitalact. Daca stiti pe cineva care are nevoie, sunt aici.

Oana si Razvan-Stefan (13.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Danielac, am vazut ca ai fost la Brasov. E un drum pe care il faci sistematic sau a fost o intamplare ? Scuza-mi indiscretia dar daca te mai duci, as putea apela la tine (evident daca poti) sa duci si un monitor ? E vorba de monitorul pentru calculator pe care l-am scos la dat p'aci si cea care s-a aratat interesata de el sta langa Brasov. Eu am fost cu el la posta si mi l-au refuzat pe motiv ca nu-mi garanteaza integritatea lui si cand am vazut ca ai fost la Brasov mi-a sarit fix in neuron.
Scuze daca am sarit calul, dar sper si io ca poate rezolvam un copil care-si doreste un calculator. (by the way, daca aveti componente de calculator functionale dar care nu va sutn de folos, e un copil de langa Brasov pe care l-am putea face fericit).
Pup doamne inimoase

Raluca, leoaica cu Pui Nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Ralcat, eu ma mut la Brasov, asa ca tot fac drumuri, deocamdata zilele astea nu pot sa te ajut dar in curand sigur ca da. acum duc mobila si sunt cu o masina mare cu cineva, dar cand voi avea drum separat te anunt!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput