Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.) 3

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

quote:
Originally posted by danielac

imi cer scuze ca nu am vazut mesajul, te trec imediat in lista!

saru'manaaaaaaaaa

biluta28 ai mei s-au nascut in martie... deci ar fi si mai de toamna... alea mici-mici... ca au fost bune pt. ai mei in martie.
Sunt de "baieti"... adica albastre in mare parte... bb ce o sa fie (sau nu stiu?) Oricum, cele de baieti merg si la fetite... mai nasol era daca erau roz si bb era baietel...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biluta28 spune:

quote:
Originally posted by elyanne

quote:
Originally posted by danielac

imi cer scuze ca nu am vazut mesajul, te trec imediat in lista!

saru'manaaaaaaaaa

biluta28 ai mei s-au nascut in martie... deci ar fi si mai de toamna... alea mici-mici... ca au fost bune pt. ai mei in martie.
Sunt de "baieti"... adica albastre in mare parte... bb ce o sa fie (sau nu stiu?) Oricum, cele de baieti merg si la fetite... mai nasol era daca erau roz si bb era baietel...








nu stiu inca sigur prima data le-a zis fetita dar acum cica nu mai sunt siguri, oricum ei nu au facut un eco. prea performant ca nu isi permit;
o sa-ti dau un PM


Mihaela - 33 ani- sagetator Ana 7 ani juma - Edi 2 ani si 8 luni

http://community.webshots.com/user/biluta28

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:

Biluta28 si Gabrielle74 as vrea sa ne intalnim sa va dau pampersii si cosmeticele pntru bebe.Sunt 60 buc Happy si 36 Daipers si m-am gandit sa fac pe jumatate ca sa ajunga cate ceva la fiecare caz de care va ocupati.Hainutele care sunt ca si noi (pentru ca pe unele Victor le-a imbracat doar 1 data) sunt spalate si, daca mamicile le accepta le voi trimite si pe acelea.Si voi da la fiecare mamica si cate un set de cosmetice pentru beblusi de la Oriflame ca deastea nu duc lipsa.
Gabrielle am salvat nr de telefon.Te sun maine sa vedem cand ne putem intalni.
Biluta28 da-mi un nr de tel pe PM sa stabilim cum si unde trimit lucrurile.
O zi buna.D-zeu sa va aibe in paza lui pentru faptele voastre bune.

Marta mama lui Victor 12.03
Varsta lui Victor
Victor Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielle74 spune:

MARTUZA--e ok! Atunci trimite si hainutele si le gasim imediat cui sa le dam .Referitor la intalnire ,daca se poate maine sau joi pt ca vineri voi pleca din Bucuresti pt o saptamana.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biluta28 spune:

Martutza-- am primit aseara pampersi de la Gabriella si o pudra de talc;

Mihaela - 33 ani- sagetator Ana 7 ani juma - Edi 2 ani si 8 luni

http://community.webshots.com/user/biluta28

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Buna ! N-am disparut ! Am saci cu hainute dar am avut 3 examene sapt asta ! Uff am terminat da tre sa-mi revin. De miine fac listutza . SINCULET unde esti! da drumu la mes! vazui pozele si cred ca am ceva pt fiecare . In plus am un carucior cu landou! E nevoie?? Jucarii si dupa va mai spun ca sint chiauna de oboseala! Pup si ne auzim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Buna!
N-am disparut , am tot asteptat vesti in legatura cu transportul dar nik, eu vin in tara peste aprox. 2 sapt si atunci iau cu mine ce pot.Maine merg sa mai fac rost de ceva hainute, cum stiu ceva concret scriu amanunte.



Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Buna,

Am adunat 4 saci de hainute, cu haine de la bebelusi pana la haine de adulti.Sper sa-i pot lua pe toti cu mine, eu plec in Ro peste aprox 2 saptamani iar destinatia finala e Brasov.Daca nu e nimeni in Brasov care se poate ocupa de stocatul si distribuitul lor( pe mine ma va strange rau timpul) le voi trimite la Bucuresti, unde doua inimoase si-au oferit ajutorul.Daca mai e valabil ajutorul astept variante ajutatoare.


Dantje en Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Eu ce fac? unde trimit? Carucior , hainute aprox un an (ca aici copii sint putin mai mici) ceva si pt 4-5 ani , jucariile am sa le trimit la o gradinita saraca rau din satul unde era Mihaita , in memoria lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Cintarit vreo 30 kg impartit la trei! Astept raspuns si de la Sincuḷet. Sin 2 familii care au 2 baietei si cite o fetita
. Etate 1,2,4 si5 ani. Fac 3 pachete de cite 10 kg unu . Spuneti-mi voi ceva!

Mergi la inceput