Rog barbatzii sa raspunda...

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

quote:
Originally posted by Gabi_K

gaseste un barbat gol in dulap:)
Bun, deci fara gluma, ar trebui sa se mai documenteze un pic despre ea: ce face, unde umbla, ce program are... si poate si ce a dus-o pe dansa in pragul disperarii ca isi inseala sotul?

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)


Pai daca ar remarca faptul ca e disperata, tu crezi ca ar schimba ceva inainte sa-l insele sau statistic vorbind, isi pun intrebarea abia dupa?
Atunci cind nu observa, de regula ii este total indiferent...si cind observa accidental ,probabil orgoliul ranit ii dicteaza o reactie.Cind se ajunge in aceasta situatie,adica ea inseala, exista diferente ireconciliabile, de cele mai multe ori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymcar spune:

quote:
Originally posted by ina78

Pot sa raspund si eu??? Vad ca au mai fost exceptii ...
In calitate de femeie... sa spun una care a inselat... si a fost prinsa?!? (scandalizez pe toata lumea).


"O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."



Si tie o pentru curaj! Si poate si pentru alte lucruri care le-ai scris acolo....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina78 spune:

quote:
Originally posted by ymcar
Si tie o pentru curaj! Si poate si pentru alte lucruri care le-ai scris acolo....

My life smells acceptable



La ce am scris si facut eu ... numai flori nu meritam...
Dar daca tu esti in pline schimbari... in mai bine vad eu...
esti mai indulgent...

"O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymcar spune:

quote:
Originally posted by ina78

quote:
Originally posted by ymcar
Si tie o pentru curaj! Si poate si pentru alte lucruri care le-ai scris acolo....





La ce am scris si facut eu ... numai flori nu meritam...
Dar daca tu esti in pline schimbari... in mai bine vad eu...
esti mai indulgent...

"O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."



Well.. fiecare cu parerea lui. Eu o mentin pe a mea. Si nu e indulgentza care tine de schimbari in bine. Oricum nu am precizat pentru CE din ce ai mai scris. Poate fi ceva secundar, nu neaparat faptul in sine ca ai inselat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisimuky spune:

Sincer sa va spun, nu cred ca l-as insela pe sotul meu, desi poate ca ar merita-o, pt. ca nu sunt genul ( una la mana ) si in mod sigur si-ar da seama, fiindca ma cunoaste foarte bine si imediat ar sti ca e ceva in neregula. Dar eram curioasa sa stiu daca barbatii isi pot da seama daca consoartele ii insala, dupa cum noi, cele de sex feminin, ne cam dam seama de ceva putred, dictat de cele mai multe ori de intuitia feminina. Oricum, cine a facut-o, e clar ca are nervii tari...

Mamica de nazdravan Rares si Mihnea

Good things last forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

quote:
Originally posted by ina78

In primul rind pentru Marius, cred ca foarte rar ai sa vezi o femeie care insala accidental, printr-o relatie de o seara, o aventura de-o noapte. E mai mult stilul barbatilor asa.



Pai barbatii aia care au o aventura de-o noapte, cu cine isi consuma relatia? Admitand ca unii au relatii cu alti barbati, mi se pare ca, aproximativ, numarul barbatilor care au aventura unica este egal cu cel al partenerelor lor, care petrec si ele o unica noapte (ma rog, seara, dimineata) cu un barbat...Corect, nu?
E vorba de stil...

poze multe cu noiAna a implinit un an 20062007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina78 spune:

quote:
Originally posted by Rufus

quote:
Originally posted by ina78
In primul rind pentru Marius, cred ca foarte rar ai sa vezi o femeie care insala accidental, printr-o relatie de o seara, o aventura de-o noapte. E mai mult stilul barbatilor asa.


Pai barbatii aia care au o aventura de-o noapte, cu cine isi consuma relatia? Admitand ca unii au relatii cu alti barbati, mi se pare ca, aproximativ, numarul barbatilor care au aventura unica este egal cu cel al partenerelor lor, care petrec si ele o unica noapte



Mie mi se pare ca numarul femeilor se tot spune ca e mai mare decit numarul barbatilor... de unde nu prea iese un barbat ptr. o femeie...
In al doilea rind barbatii casatoriti "atenteaza" mai des la femei necasatorite, mai mici (chiar cu mult) ca virsta...mai rar o sa vezi femei incurcate cu barbati mai tineri, singuri ...
Asa cred eu...

"O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrianai spune:

quote:
Originally posted by ina78

Pot sa raspund si eu??? Vad ca au mai fost exceptii ...
In primul rind pentru Marius, cred ca foarte rar ai sa vezi o femeie care insala accidental, printr-o relatie de o seara, o aventura de-o noapte. E mai mult stilul barbatilor asa.

"O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."




Sincer si eu ma intreb cu cine naiba isi inseala barbatii aia nevestele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bfly spune:

quote:
Originally posted by pisimuky

Sincer sa va spun, nu cred ca l-as insela pe sotul meu, desi poate ca ar merita-o...
Mamica de nazdravan Rares si Mihnea

Good things last forever.


Crezi ca sa-l inseli e o solutie pentru problemele voastre?


"Nimic nu se pierde, nimic nu se castiga, totul se transforma."

Roxana, mamica lui Andutu grasunelu' bursucelu' scumpicu' zis "Piedone"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

quote:
Originally posted by Adrianai
Sincer si eu ma intreb cu cine naiba isi inseala barbatii aia nevestele?


Deci "barbatii e porci ca inseala" dar evident nu o fac singuri si nici intre ei. Cu cine? Cu femei care, chiar daca nu sunt casatorite, si, deci inseala la randul lor, o fac cu un barbat insurat (accepta rolul de amanta), deci si ele ar trebui catalogate cumva. Corect? Sau mai bine, nu le punem eticheta la nici unii.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput