Destinul, viata si drumul spre Pavia - 3

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Mda. Problema mare este inima care se mareste pt ca forteaza sa respire. este monitorat continuu.medici se perinda la juma de ora de azi dimineata .Lui tata jan i-au spus ca ei fac imposibilul dar sa aiba incredere si in dumnezeu ca mai mult nu se poate ! mi-o spune plingind pe strada in timp ce mergea la spital !Am incercat sa-i spun ca o sa fie bine , greu da bine asa simt eu ca puiul asta o sa lupte pina la capat!Nu se èpoate sa fie altfel , nu se poate!Asteptam rezultate de la raze . cum stiu ceva va anunt! Parca sint un leu ,turbat, in cusca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

soni sunt aici si ma rog pt Mihaita,,Doamne ajuta!!!

ps..ma sunasi tu?

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili81 spune:

Ne rugam pt Mihaita!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/liliana_ignat/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

E unu noaptea ! Sint neom! Mihaita e rau! doamne ajuta ! ca nu mai pot sa zic altceva!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Soni asteptam si ne rigam pt puiut.Trebuie sa fie bine, el e un mare luptator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

sper sa ne dai vesti bune......

Suntem aici si asteptam vesti de la tine......

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Sunt aici , ma rog s fie totul bine pentru Mihaita!Astaptam vestile , Soni!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Doamne ajuta!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Parintii au stat toata noaptea in genunchi si s-au rugat si impreuna cu rugacinile voastre azi Mihaita -----a cerut de mincareeeeeeeeeeeeee!!!! Am crezut ca facem toti trei infarct intre ieri si azi noapte! Eu is terminata si de oboseala si parca nu-mi venea sa cred cind azi la al treilea telefon mama mi-a zis tremurind ca e mai bine ,ca se uita la televizor si----vrea mincare!
Dorksev Multumim ! A ajuns un plc de la tine AZI! E inca inchis . Ma duc la spital sa-l desfaca Mihaita! i-ti confirm suma dupa. Tu nu ai zis-o deci cind ma intorc o sa-ti spun! Am promis ca nu mai desfac nici un plic!tata jan spunea sa-l desfac .Am zis NU.Il desface Mihaita -luptatorul nostru drag si scump!
Va pupacesc eu pt Mihaita si cind vin va mai dau vesti! Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Ieeeee!


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic

Mergi la inceput