Destinul, viata si drumul spre Pavia - 3

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Doamne , numai necazuri .......Dar despre ce interventie mai este vb.....?



Soni, mult curaj si ai grija si de acei parinti......si de tine, si de ...nici eu numai stiu de cine sa zic......Totul este in puterea Domnului!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Doamne ajuta!si eu ma rog sa fie bine pentru Mihaita

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

fetele...am intrat sa va spun k Mihaita e in operatie la inima de 1h si jumatate. se pare k medicul a decis asta, insa mama lui nu a inteles prea multe. cam atat stiu si eu..soni si mama lui asteptau la usa sa vada ce si cum.
probabil k va intra soni ceva mai tarziu cu mai multe detalii
sa dea Dzeu sa fie bine!

MirelaV
pupicei pe burticei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela achim spune:

Doamne ajuta-i lui MIhaita!
Sa ne rugam pentru el....

ADELA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

DOAMNE AJUTA!sa treaca Mihaita cu bine si peste aceasta incercare!Va rog sa ne spuneti , cand aveti vesti!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

uffffff! acu am ajunsj ! am plins pt 100 ca ca la gara! am ajuns la spital al 16 si mama Doina ma ajuta sa nu urlu! ea! ma tinea sus de moral 1 plingeam ca proasta in loc sa oconsolez eu! dupa 45 min a iesit anestezistul si nu a zis prea multe , dupa 15 min chirurgul care mi-a exlicat.Atunci a cazut mama doina si a trebuit sa fiu eu tare . Am sta 3 ore sa-i fac masaj lui Mihaita pe umeri ca acolo il durea1 miine a zis daca pot sa ma duc iar ca e bine ! cum sa nu ma duc??? pe jos ca circulatia e interzisa de la 9 la 19!! Smog! Nu stiu inca situatia lui pe deplin da -----respira!! ochisoriii sint galbeni dar vorbeste ! Mor si nu alta ! Scuzati-ma da dupa 6 ore sint terminata . Ne auzim mine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

doamne ajuta!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Suntem aici si ne rugam...
Nu putem face nimic, dar de fiecare data cand citesc postarile tale Soni, tot sper....
Spune-ne, cand intelegi si tu situatia lui....ce legatura are operatia de inima cu problemele la burta, daca mai are dureri, ce sanse spun doctorii...
Pupici si fii tare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Bineinteles ca imediat cum m-am sculat am vb la spital .De la 6 medicii sint in jurul lu. Peste juma de ora tre sa faca o sedinta cu parintii sa ia o decisie.Nu stiu despre ce e vorba . Stiu doar ca i-au scos 300gr apa de la plamini si ca a facut pericardita si i-au scos apa si de la inima . are 2 tuburi de drenaj ca in cazul in care se mai formeaza sa se elimine.E greu de expicat dar cin intra lichid in pericard nu da voie inimii sa raspire.Expicatie de doi bani dar sper ca macar intelegeti ca situatia e grava. Sa vedem dupa 10 aici ce decizie iau medicii si eu astept. Nu pot merge la spital ca nu ne mai lasa sa intram . Si parintii intra pe rind o ora unul o ora altul. Cum stiu ceva va scriu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_tzuchi spune:

Doamne ajuta!

Soni,

Mergi la inceput