Destinul, viata si drumul spre Pavia - 3

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Soni, ma rog ca Mihaita sa fie bine!iar tu sa ai puterea de ai ajuta fiindu-le alaturi!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Multumesc de rugaciuni fetelor ca e nevoie! Mi-e si greu sa scriu dar am promis ca ca tin la curent. Aseara Mihaita febre 40 si de aseara vomita singe ! Doctorii spun ca e normalEu m-am saturat de normalitatile astea! Ca sa nu zic mai mult.Acum am vb iar la spital . dupa ultimele analize ficat marit , ocgisorii tot galbeni , febra cu antibiotic oscileaza intre 38,5 si 39 si el --doarme!! sa speram ca mai incolo papa ceva , am intrebat daca sa ma duc , daca e nevoie de ceva dar a zis deocamdata nu . Ajunge ca nu se simte singur marcar ca ii telefonez. Si apoi Mihaita doarme . Sa speram ca DD are grija de el , puiul! Pup si multa sanantate. Doina sa dea domnul sa reusesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilena12 spune:

Sa dea Domnul ca macar acest copilas sa se faca bine!

Mary si Anna Maria- 08.04.2006
http://new.photos.yahoo.com/marilenavladoianu/
Votati Anna "In roz", pag 16 Concurs DC 2006 http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=15

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Soni, nu ne mai spui nimic???
Pun si eu azi pe dupa amiaza ceva banuti pt Mihaita.
Da-ne ceva vesti, te rugam...!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Ma rog sa aud vsti bune despre Mihaita! Soni ce mai stii?



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza din concurs a Dianei se numeste Humulesti.jpg - Va place???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Acum sint la cursul de informatica dar in pauza si am si vb cu tata Jan.De aseara stiam ca a scazut febra dar asteptam rezultatul de la TAC azi dim . A venit .are 20% plaminul drept afectat dar ---a venit un profesor din A,merica pt putin si se pare ca se ocupa si de cazul lui Mihaita si ii v-a schimba iar medicamentul.Ficatelul e tot marit se pare zic usor ,ca incepe sa se inchida rana pe colon.Multumesc de sprijin fetelor si noii venite de urari.
Abia astept sa vad daca azi ma pot duce pina la spital . va sciu sperind ca pc-ul de acasa nu face iar bibitze!Pup si dupa amiaza buna!Soni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Soni, am pus azi la posta, in plic cu felicitare, 100 euro pentru Mihaita. Sper sa ajunga.
Spune-ne ceva, mai da-ne vesti...poate se zareste o speranta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Multumim Denis! tremur toata .tata Jan e iar la carat mobile . a zis ca azi noapte medicii au stat in jurul lui. marit doza morfina .Urla de durere burta! zice ca pina si culoarea a schimbata-o . astept sa-mi dea nr mamei. Eu nu pot merge ca nu ma lasa sa intru . Offf doamne ,doamne ce se intimpla?. va tin la curent cum vb cu mama!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Vorbit cu mama. Cofirmat ce a zis tata . in plus ca medicii sint agitati (ciar acu intrase unu si am inchis) , de alalta ieri nu maninca nimic , nu vorbeste , sta doar cu ochii inchisi ,sapt care vine eco intestinala ; ea zice ca poate bunul DD se uita la el si nu la noi care stam pe linga!i-au facut caratire, lavaj, tahipirina . Nik ; acu a adormit cu doza dubla de morfina . Eu am tras un plins zdravan si acu asteptam! Pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Feteloooooooooooooorrrrrrrrrrrr! tre sa fug la spital ! in 10 min Mihaita intra in operatie de ---inima !!!!!!1 tre sa stau cu mama ca tata nu stie nik si e la Milano!!!!
Rugativa pt sufletelul lui ! Doamne ajuTa!

Mergi la inceput