Destinul, viata si drumul spre Pavia - 3

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Da Soni, bine a zis dana_e
"noi tot aici sintem, chiar daca uneori nu mai stim ce sa zicem..."...

Asteptam vesti bune cand te vei intoarce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

soni eu stiu ca esti un om minunat..deosebit,,asa ca te rog din suflet nu te mai necaji..Doamne ajuta pt Mihaita!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Am fost la spiatal si am plins pina acum . Mihaiata nu mai e cel pe care il stiu eu . am stat in genunchi si cu masca linga scaunul pe care el sta ore (de caca) . L-am pupat pe crestet ca nu mai are par!! Era fericit ca i-am dus iar o motocicleta ,speriata sa nu fie egala cu alalta) ! N-a fost! Un zimbet ! dar l-am avut! Are ochii galbeni de la hepatita , e slab si trist! Umflat la fata de la cortizon! Doamne ai grija de el! Nu mai pot, gata ! Miine tre sa plec si nu am pus nik in geanta ! ,va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

quote:
Originally posted by soni

Am fost la spiatal si am plins pina acum . Mihaiata nu mai e cel pe care il stiu eu . am stat in genunchi si cu masca linga scaunul pe care el sta ore (de caca) . L-am pupat pe crestet ca nu mai are par!! Era fericit ca i-am dus iar o motocicleta ,speriata sa nu fie egala cu alalta) ! N-a fost! Un zimbet ! dar l-am avut! Are ochii galbeni de la hepatita , e slab si trist! Umflat la fata de la cortizon! Doamne ai grija de el! Nu mai pot, gata ! Miine tre sa plec si nu am pus nik in geanta ! ,va pup

La vita è un lampo,ma nel mistero di questo istante luminoso c'è il nostro passato,il nostro presnte,il nostro futuro!
P.Mosca

Viata e ca un fulger,dar in misterul acestei clipe luminoase exista trecutul,prezentul si viitorul nostru!




uff, saracutul de el! Dumnezeu sa il ajute sa reuseasca ca tare greu trebuie sa ii fie!


Soni, am inteles acum despre ce e vorba! multumesc de explicatii!




Suferinta unui copil de 4 anisori, Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

ma rog pentru Mihaita sa fie bine!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Soni,

Suntem aici, te asteptam cu vesti...mai bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Soni, ce mai faci? ce mai stii de Mihaita?



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza din concurs a Dianei se numeste Humulesti.jpg - Va place???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

fetelor scuzati ca nu am intrat dar ...internetul e o mare inventie cind ---functioneaza!
Vestile nu sint bune .Am tinut tot timpul contactul telefonic cu tata dar acum de 3 zile merge rau azi analize mici, morfina in continuare , doarme , e moale , n.are chef de nik si azi i-au pus trombocite , leucocite -------Oare ce se intimpla?? ochisorii galbeni bilirubina scazuse oleaca iar a crescut ,analizele au scazut ;uffff! tata jan plingea aseara , era disperat . A fost 2 zile la carat mobile 4 ore pt 50 euro si are spibarea rupata (am sa-i duc niste antiinflamatoare, si cam asta e situatia ; mama sta la spital si ea e terminata. Nici nu vreau sa ma gindesc ca nu va fi bine! dar sint 45 zile si e tot acolo!Si nici macar bine ! Va amintiti ca va spuneam de un baietel de 6 ani care a facut transplant de la mama? era super bine acu dupa 4 luni e internat si e super rau! Doamne ajuta-i!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Soni, imi pare rau de vestile astea triste!



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza din concurs a Dianei se numeste Humulesti.jpg - Va place???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Mergi la inceput