Destinul, viata si drumul spre Pavia - 3

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:



Rugaciunile noastre ale parintilor si Voia Domnului sa il ajute in continuare.

si de la noi multi pupici pentru tine Soni si Mihaitza! Lupta pui, nu te lasa, tu esti un invingator!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

am citit de la pagina 5 pana aici cu sufletul la gura, cu niste emotiii cat casa.... Doamne ajuta ca Mihaita e mai bine acum! ne rugam in continuare pentru el!!!



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza din concurs a Dianei se numeste Humulesti.jpg - Va place???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_e spune:

tine-o tot asa Mihaita !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Venit de la spital . Icep cu vorbele lui Mihaita:"Doamnaaaaaa, papa fetele din partea mea!!!" (asa ma cheama el din prima zi!) .Transmis !Am ajuns si nu puteam nici sa intru ! Stateam cu --motocicleta in mina si ---pina la urma pina la usa m-au lasat! Pui de om ! I-am facut poza , am intrebat daca-l doare burtica (nu ca are aia acolo-morfina) a zis ca mincat carnita cu mamaliga (moldoveanul lui mama !) si ca ii place motocicleta ! Era mare si rosie! Am iesit eu mama si tata si ne-am imbratisat de nu ne mai dezlipem !fara cuvinte ! sa speram ca totul merge spre bine!
Doamne ajuta!
Dorksev plicul l-a desfacut tata ! acolo! Nu mi-ai raspuns ce tre sa fac . Eu pe mail i-ti confirm suma ajunsa! O sa te cheme Mihaita astazi!! M-a uns la suflet cind tata scria nr tel Mihaita a zis :Pot sa vorbesc si eu cu-----! Ne-am uitat unul la altul si am zis:Sigur nr e pt tine!
Pup fetele si mii de multumiri pt sustinerea morala pe care si materiala care ne-o dati!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

yes..yes..yess
bravooo Mihaita muicatine'o tot asa..io te iubesccc muica si de cand ma pupasi ma topii toata..
soniii.lucru mare'i omenia mai de pret ca bogatia..te iubescc sa nu uiti niciodata..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danina spune:

Am toata speranta ca Mihaita se va face bine, am stat 2 ore sa citesc despre el si cred ca D-zeu imi v-a asculta rugaciunile pt el. Lacrimile mele nu se mai opresc ii tin pumnii sa se faca bine.



Danina si Diana - strengarita familiei

Poze 2006 DIDIUTZA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

RUGATI-VA PT MIHAITA IN CONTINUARE!

M-A CHEMAT MAMA TREMURUD LA 6 A FACUT DOUA CRIZE . MA DUC LA SSPITAL


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Doamne ajuta-l pe Mihaita!



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza din concurs a Dianei se numeste Humulesti.jpg - Va place???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:


Doamne ajuta-l!!!!!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

A facut a patra criza .Il baga in terapie intensiva! ma duc la spital sa stau cu parintii!!!!Am devenit un ---bloc de ciment! Nu se poateeeeeeeeeeeeeeeeeeee! De ce??

Mergi la inceput