Destinul, viata si drumul spre Pavia - 3

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Am uitat sa va spun ca dimineata a juns preotul inaintea mea si i-a dat impartasania! Acum il baga in coma farmacologica si sub oxigen! Scuzati mesajete telegrafice, Sint un robot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Doamne fereste!
Soni cum sunt crizele astea? adica in ce fel?



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza din concurs a Dianei se numeste Humulesti.jpg - Va place???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

soni , suntem aici si ne rugam pentru puiut sa fie tare si sa razbeasca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:


Doamne ajuta-l sa razbeasca.....
Soni, explica-ne, informeaza-ne cu fiecare clipa, daca mai esti in stare....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilena12 spune:

Dumnezeu sa-l ajute sa traiasca si sa se insanatoseasca, daca este voia Lui!

MARILENA

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=15" target="_blank">Votati-o pe Anna "In roz"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Sint mortificata! Am vazut ore in sir disperarea unor parinti ---in direct! Mihaita e in terapie intensiva .Abia de la 7la 8 (8-9 in Romania) pot sa-l vada ! Acu ajuns acasa acu vorbii cu tata Jan care nu a ami aviut stare (eram acasa) si s-a intors la spital!Trebuiau sa- intubeze in seara asta dar se pare ca incep acum!prietena mea de aici statea de dimineata pe hol cu ei .Eu am ajuns dupa ce v-am scris voua! Am incercat sa ducem parintii acasa si intre un urlet si altul sa o facem pe mama Doina sa manice ceva ca a lesinat de 2 ori! Cam o ora a adormit ! Eu am plecat cind ajunge tata Jan sa o ia, pleaca Elena !Tata jan deja incepe sa fie constient ca lucrurile nu stau bine si experienta trecuta nu e departe!!! transplant ultra reusit! Si acu hemoglobina 10!!!!Infectie pulmonara , in doua zile 2 kg (apa in burtica ) infectie inima si---o arterie mica plesnita pe creer! gata nu mai pot!
Am promis sa fiu tare si am fost! Dar acum-----Mama a cerut sa doarma in camera de la et 2 unde era ,Mihaita!Vor face o exceptie si o vor lasa!Nu voi putea descrie niciodata disperarea unei mame!!!
Dupa 7 poate mai stiu ceva ,dar sperantele se duc ca razele de soare cind apare ---furtuna!!DOAMNE AJUTA!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Eu tot citesc si nu imi vine sa cred
As vrea mult ca Mihaita sa se faca bine si sa plece odata acasa


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://pg.photos.yahoo.com/ph/seirimie/my_photos

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.point.ro/

Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danina spune:

Offf cer o minune de la D-zeu pt Mihaita asa de rau imi pare pt ce se intampla de nici nu mai am cuvinte.



Danina si Diana - strengarita familiei

Poze 2006 DIDIUTZA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:



Ripley 6+ (DPN 17.10.2007)si Ana Ecaterina(10.11.2005)

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.point.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

L-AU INTUBAT! pLEC LA SPITAL SA RECUPEREZ DOUA FIINTE ----NE- UMANE! mAMA A PICAT SI E INTINSA IN UN SALON .TATA JAN I-A AMORTIT UN PICIOUR SI ACAZUT PE SCARI1 E ELENA ACOLO SI MA ASTEAPATA.REVIN

Mergi la inceput