Destinul, viata si drumul spre Pavia - 3

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana_e spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Va rog sa ma scuzati ! copilul nu este inca intubat.dar la italiana de balta a lui tata jan -----asa a inteles el pe la 6.30. Acum a telefonat . Meidcii au spus asteptam oara pe ora! poa sa fie rau cum poa sa fie bine dar f. incet! Mihaita s-a suparat pe infirmiere si a sis ca sint nebune ca lui ii e frig si nu-l acopera ! Lui tata i-a zis:daca stai aici ,nu plinge!! Ne da lectii , taurasul!! Asteptam cu sufletul la gura! vb noastra! Eu voi dormi cu telefonul linga mine! DOAMNE DA-I O SANSA!!! fETELOR EU AM ZIS CA STIU DOAR TATAL NOSTRU! daca stiti mai mult ,haideti sa ne unim si poate viata lui Mihita merge inainte!!! Nu stiu ce am dar nu ma comport ca la Marian! sint tare si zic mereu ca Mihaita v-a reusi!Puiul de el!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Nu pot decat cu lacrimi in ochi sa ma alatur rugaciunilor voastre toate.

Doamne, tata ceresc ajuta-l pe Mihaita sa treaca cu bine peste hopul acesta. Te rugam Doamne, e numai un copil si are nevoie de sanatate sa se bucure de copilaria lui.



Liliana

Poze noi

Poze 2

Poze cu maimutica mea

Poze 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Ne rugam pt puiut si asteptam vesti bune (speram)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Aseara la 11 a facut hemoragie pe nas. azi era binisor! a venit alt medic de la Paris care se v-a ocupa si de el! se pare ca chemio a fost f. puternica si i-a afectat cerebelul (creeer mic-vasul plesnit) . De miine au voie pe rind sa stea cu el. Atit stiu acum si iar n-am avut internet! Va tin la curent ! Doamne ajuta-l!Soni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Doamne ajuta!!ma rog pentru Mihaita..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Doamne ajuta-l! ...nu-mi vine sa cred,plang si nu mai pot citii...Doamne fa sa fie bine puiului mic!







Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=12e3d1483e9c64814cf29c&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Nu pot sa ma opresc din plans...cata suferinta si chin pe Mihaita!dar si pe cei din jurul sau...Ma rog lui DUMNEZEU, sa faca o minune pentru MIHAITA!Sa ne rugam pentru el!DOAMNE ASCULTA-NE RUGACIUNILE,AJUTA-L PE MIHAITA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Si eu stau cu sufletul la gura .De dimineata am ceva care ma apasa pe pipt si iau calmente . e pe fond nervos se pare.
Dupa 1.30 aici ca iese tata de la Mihaita stim ceva . Va scriu.

Mergi la inceput