Destinul, viata si drumul spre Pavia - 3

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

uff Soni din nou treceti prin momente din astea. ma rog sa fie altul finalul!



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza din concurs a Dianei se numeste Humulesti.jpg - Va place???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Soni suntem alaturi de voi. asteptam cu sufletul la gura vesti. iar tie putere multa si ai grija de tine!

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Scuzati daca n-am scris dar situatia e aceaasi. Nu se stie! Azi iar astept dupa 1.30 aici sa iasa tata jan sa vedem daca mai spune ceva!
Multumesc de sprijin.

Denis , ajuns plic .Multumim , Desface tata si eu confirm dupa!
Dorksev , multumim a juns si al doilea de care voprbeai. Multumim!Confirm dupa!
Sper sa fi bine ! va tin la curent!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

DOAMNE AJUTA FETELOR! Acum am telefonat tata jan nu stiu daca plingea sau ridea de m-a si speriat! Acum il coboara la ---2!! O raza de speranta ! dar deocamdata doarme. Tata Jan nu intelege ce i se spune si pt prima oara i-au dat voie sa aduca pe cineva de incredere(pe mine) sa-i traduca.Cu multa greutate, ca mediatoarea e abia marti si medicul roman are cazuri urgente si n-are timp! Deci sa vad miine sau poimine cind spune doctorita sa merg . In sfirsit inteleg si eu ceva!
Abia asteptam sa se trezeasca ca problema fixa e ce s-a intimplat la creerul mic . Analizele de transplant sint bune, i-au scos drenajul de la inima si au lasat doar cel la plamin! Atita stiu acum . Mai bine decit nimic!
Va pup si ne auzim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danina spune:

zic eu ca e o veste buna. Stau cu gandul bun mereu la Mihaita. Doamne ajuta!



Danina si Diana - strengarita familiei

Poze 2006 DIDIUTZA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

DD ne asculta rugile..ne rugam incontinuate..Doamne ajuta!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Fetelor bucuria de a fi adus jos a durat putin. E drept doarme . M-am intilnit cu tata Jan in fata spital . Dat plicuri. Denis 100€ -multumim Dorksev comfirm pe privat. Acum 15 min am telefonat. Voiam sa -i spun , lui tata jan ca mi-a trecut durerea din piept si cind colo aud urlele . E mihaita care doarme dar la 5 secunde urla de parca il arzi cu ---tigara!! Zice ca e asa de 2 ore!!!! Of Doamne sper sa nu fie nimic la creer! Tata Jan ,resemnat , zice e viu , trebuie sa ne obisnuim si cu asta! sint lemn!Nu-mi ies urletele din cap! Nici nu mai stiu ce sa cred dar ,sincer , mi-e frica! A scapat (poate) din una si sa speram ca nu da in alta! Va anunt cum stiu mai mult!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

FETELOR SITUATIA E GRAVA ! Iar am vb cu tata Jan ! EL plingea eu plingeam! A venit dr. roman si azis sa-i lase la faca tot ce pot
Si ei stiu ca e grava! ficat dus, juma de plamin dus , din somn s-a trezit dar nu realizeza ninmic de cit urelete de durere , apa in burtica ! (sotul , medic la pensie ) se teme de o ciroza) Asta gindeste si mama si mi-a zis-o acu citeva zile . am zis ca viseaza!
tata jan m-a rugat sa tin telefonul la cap ca el ca parinte presimte raul . am zis la orice ora plec .I-mi pun tot linga mine. Blugi ,tenisi si o buluza! da ma intreb oare cine mai doarme??' a zis ca peste juma de ora ma cheama! daca stiu ceva va spun!
DOAMNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE UNDE ESTI?? AJUTA_L!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Doamnee te rog fa o minune te rogggg

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput