Destinul, viata si drumul spre Pavia - 3

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Doare sa fii neputincios in fata unei asemenea suferinte...
Doamne
Soni, spune-ne tot ce vei stii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Doamne ajuta-l pe Mihaita!






Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=12e3d1483e9c64814cf29c&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Cand te lupti cu o boala , te lupti cu un dusman necunoscut...offffDoamne cat trebuie sa indure acest copil!Ma rog ca sa reuseasca, sa fie un invingator!
pentru Mihaita!
Soni, ce vesti ne dai?sa dea Dumnezeu sa fie bune!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

As vrea sa fie bune Doina,fetelor, tare mai urla Mihaita la fiecare secunda urla,puil de el ,a facut--pareza pe dreapta,(compresie de la pata de singe din cree pe stinga)Nu-mi ies urletele lui din cap -sint obosita si fara vlaga,am dormit. citeva ore.Ce neputincioasa ma simt!Si in afara de a astepta nu putem face nimic.Urita boala!I-mi spusese D-na dr de la Iasi anul trecut ca sansele sint 50/50 dar m-am incapatinat sa nu cred .(Acum am retelefonat sa spun lui tata Jan daca pot sa intru a zis nu,si iar am auzit urlete, s-a sculat putin si a zis ca-l doare spatele!)Of ,Doamne !Ne mai auzim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilena12 spune:

Ne rugam in continuare pentru el, mititelul... Poate se indura Dumnezeu de el.

MARILENA

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=15" target="_blank">Votati-o pe Anna "In roz"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_tzuchi spune:



Nu stiu ce sa mai zic...decat sa ma rog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Vorbesc in fiecare ora cu tata Jan . Dupa vizita a intrebat medicul roman de ce nu i-a zis ca are pareza. "si cu ce te incalzea"! De fapt asa este .A mai zis ca singura mica sansa e sa raziste Mihita !
Sint si ei la pamint ca vorba pleaca si parintii care mai sint nu mai vor sa faca transplant si ei fac tot posibilul.
Plingem toti si stam cu sufletel cit puricele!!
Deocamdata se pare ca viata lui Mihaita depinde de medici si de puterea lui de a lupta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

soni ne rugam pt Mihaita.
Din pacate mai mult de atat nu putem face oricat ne-am dori noi.Numai Dumnezeu e cel care il poate ajuta acum.CUMPLIT..........

suntem cu gandul la el , la voi.

LUPTA PUIULE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Doamne ajuta!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput