Destinul, viata si drumul spre Pavia - 3

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Soni, eu sunt alaturi de tine. Imi pare rau ca a trebuit sa treci prin asta.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinadil spune:

Soni draga, tu stii ca nu-i prima experienta de genul asta, si nu va fi nici ultima.
pe mama Lidia nu o judeca , ea cauta acum un vinovat pentru ceea ce sa intamplat, noi trebuie sa intelegem ca durerea ei este mult prea mare.
De ajutat vei inceta sa ajuti atunci cand vei inceta sa mai fii ,nu poti altfel, asta-i sufletul care nu-l poti schimba dupa cum bate vantul.Linisteste-te ,schimba pagina si mergi inainte ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

catrinadilparca mi'ai citit gandurile...soni nu mai adaug nimik catrinadil a spus tot..a ba mai zic ceva..te iubesc mult..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

va multumesc mult! dar nu reusesc sa nu pling! Mihaiat este mai bine , a inceput sa manibce si poate sapt viitoare il lasa acasa!
Sint prea trista sa mai scriu ! Va rog sa ma scuzati! Voiam doar sa fiu alaturi de Marian pina in ultima clipa dar se pare ca "orbirea "" legata de cred ca erau mai multi bani!! e cea care hotaraste !! De parca cineva era obligat sa ajute! Daca n-a avut zile nu e vina celor care au incercat sa puna mina de la mina macar sa manince ce voia! Acu oare de ce sint eu tap ispasitor???
Daca vreti sa-l mai ajutati pe Mihaita da-ti-mi timp sa ma gindesc cum putem face ! Eu nu mai suport sa fiu acuzata pe nedrept!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili81 spune:

Imi pare f rau ca a trebuit sa auzi asa ceva.

Probabil ca simte nevoia sa-si verse supararea pe cineva si tu erai mai la indemana.
Eu cred ca dupa ce o sa isi mai revina din soc, o sa gandeasca altfel...sper.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/liliana_ignat/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Va multumesc de incurajati fetelor! dar DOARE!
Azi tata Jan a primit telefon de la mama Lidia care ii spunea sa o scuz ca era nervoasa! A cita oara?? Tata Jan i-a zis cit am plins ieri si ca trebuia macar sa lase loc de buna ziua! rezultat? a zis ca noi ne-am coalizat si i-a inchis tel in fata!
La slujba a stat mereu lnga mine , mi-a dat adresa casa , tel casa tel sot , a zis ca e plina de datorii si nimeni nu mai face credit pe salar sot. Eu crezind ca fac bine am zis :"mergeti acasa , linistiti-va si daca pot va ajut sa gasiti ceva de munca aici sa platiti datoriile!!"Dar aici este un proverb :"Nu exista 2 fara 3!" Eu nu am sa ma port urit cu ea niciodata dar daca v-a avea curaj sa sune ----s-ar putea sa nu raspund ----din educatie!
Mihaita e mai binisor ! sa speran ca se rezolva problema cu scaunele si poate il lasa acasa pe joi pe vineri!A fost prietena mea la el si nu au primit carnea . am zis sa vina la mine ca o punem in vid si in congelator si dupa i-o duc eu! Mifhaita vrea carne ,puiul de el ! A zis ca maninca tot sa se faca bine!
Va pup si multumesc de sfletul vostru bun care m-a ajutat sa ies putin din necaz! Durerea trece ! Incet incet!
Cita dreptate ai catrinadil!!!! Cine vorbeste! parca sintem gemene!

pup fetele si ne mai auzim!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Soni,poate o sa isi dea seama ca a gresit mult de tot!Imi pare rau de ceea ce trebuie sa auzi, cred ca DOARE!Tu ai facut tot ce era omenesc posibil!Nu pot sa exprim in cuvinte recunostiinta mea pentru tine!Sa dea Dumnezeu ca Mihaita sa se refaca cat mai repede!
Pentru sufletul lui Marian , ma rogsi pentru parintii lui, sa le aline durerea, e grea o astfel de pierdere.Suntem niste frunze in bataia vantului...pe cararile vietii!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilena12 spune:

Draga Soni, aici pe pamant, nici o fapta buna nu ramane nepedepsita! Dar, acolo sus, vei primi cununa!

Mary si Anna Maria- 08.04.2006
http://new.photos.yahoo.com/marilenavladoianu/
Poze cu Anna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

soni, asa sint unii oameni, poate ea a fost influentata de altii si de durerea ei cea mare. Dupa atita timp si sperante. Dar indiferent cum se intimpla, ce face fiecare conteaza si asta nu poate schimba nimeni.

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://pg.photos.yahoo.com/ph/seirimie/my_photos

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.point.ro/

Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:


Soni, important este ceea ce faci tu...Faptele bune le apreciaza doar Dumnezeu si sigur le va rasplati.
Doar asta conteaza si sunt sigura ca-ti va trece socul de moment. Esti un om prea bun pentru a intoarce vreodata palma primita

Mergi la inceput