Destinul, viata si drumul spre Pavia - 3

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Acum am vb cu tata Jan . A fost la banca si dupa coroane! A scos 13 mil ,10 dana duma, 1 aurelia ----2 denis Multumeste din suflet si a facut o coroana din partea fetelor de forum! si una din partea mea!(eu i-am dat banii aici de coroana).
Ce sa va spun e jale mare acolo , mai bine ca daca sinteti mai slabe de inger ca nu mergeti! Sa vrea sa pun o poza cu Mihaita dar nu stiu cum sa fac! Sa vedeti ce frumos se facuse!Sa ne amintim de el asa!
Ce ziceti?? Trec mai pe seara ,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psichoMom spune:

Dragele mele,

Tocmai am vorbit la tel cu tata Jan... Inca tremur toata si abia pot sa scriu... Eu i-am trimis SMS, ca nu am indraznit sa sun... dupa 5 min m-a sunat el... ca sa ne multumeasca... Sa ne multumeasca pentru tot, ca am fost alaturi de ei, ca i-am ajutat...

Offff!!! Atat pot sa mai zic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Soni, din pacate nu am curaj nici eu sa sun, am ramas c o teama teribila in astfel de cazuri care se sfarsesc tragic... ma rog pentru sufletul lui Mihaita si pentru ca parintii lui sa poata sa mearga mai departe!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

FETELOR incepeti sa aprindeti luminarile!! Am telefonat la toti , si la alte fete am scris.
Sa aiba cit mai multa lunima!

ADIO MIHAITA !!!DUMNEZEU SA AIBA GRIJA DE TINE IAR TU DA-LE FORTA PARINTILOR SA TREACA PESTE ACEASTA GREA INCERCARE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

sint INCA SUB SHOCK! n-am reusit sa imprimez nik: Poate dupa masa . Mi se pare ca nu e drept inca!!!
cind v-a ramine singur , voi incepe . Acum nu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili81 spune:



http://pg.photos.yahoo.com/ph/liliana_ignat/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:






www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Nu pot decat sa plang si sa ma rog pentru Mihaita!DUMNEZEU SA IL ODIHNEASCA !CACI MULT A A MAI SUFERIT!Ma rog si pentru parintii lui caci durerea lor este mare, nimic pe lumea asta nu va putea sa o aline!OFFFFFFFFFFFFFFF DOAMNE!!!!!!!!!!!!!!!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

ADIO INGERAS LUPTATOR !

DUMNEZEU SA TE ODIHNEASCA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Multumesc fetelor ! Am vb , acum un sfert de ora cu tata jan! Un fel de a zice! n-avea glas si nu era in stare sa vorbeasca ! ! A ramas pe miine ! Plingind am zis doar sa se gndeasaca la Ionut!
Am imprimat azi cap 3. S-a terminat tonner. Uffff, 105 pagini!. Pina luni nu am de unde sa-l iau ! sper sa gasesc celelalte doua capitole ! Miine va spun ce am vorbit!
I-mi pare rau ca campania mea facuta din suflet s-a terminat asa !
dar ce pot face mai mult?Stiu mai e un baietel Andrei , de care undeva v-am vorbit , dar a recazut si el . Am vazut mama in ziua cind a plecat Mihita ! se ducea sa-i duca de mincare ca ii era foame!!! Of doamne! Sper sa nu ma sune!! N-are un ban si transplantul e de la ----mama! A recazut dupa 4 luni! de mincare pot sa-i duc dar daca nu ajunge ??? Na! Am promis ca i-mi revin!

Mergi la inceput