Destinul, viata si drumul spre Pavia - 3

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

trebuie soni si trebuie sa gandesti ca MIHAITA te vroia numai cu zambetul pe buze..nu te vroia suparata..mai stii?

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"9

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_tzuchi spune:

Nici nu stiu ce sa mai zic...

Am pus si eu azi in cont 100 ron

Soni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Luni am sa pun si eu in cont ceva.

soni fi tare, ne gandim mereu la tine si la parinti.
Dumnezeu sa le dea putere si sa le aline durerea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

oOK. eu sint farmata si daca ma luati ci farasul nu se face nici macar pulbere din mine! dupa ce am venit de la morga -----pling si nu-mi dau pace .Puiul pe care l-am vaut nu e Mihaita al nostru!
O fata mi-a trimmis un martisor cu o inimioara ! I -am pus pe costum! E primavara si aici e----soare!un trandafir alb si primul copac inflorit cu flori albe , nu stiu ce este am rupt o creanga cu risc sa fiu arestata) si le-am pus linga el. Dar va lansez o ---propunere!
Am stat doua ore pe internet sa caut un zbor spre constanta. Nu este . daca ajung la Bucuresti ma duce cineva simbata seara si duminica sa plec inapoi!????Platesc benzina e tot ce pot sa fac. tare as vrea sa fiu prezenta la prima mea campanie ----terminata rau!
stiu , nu e vina nimanui dar mi-a intrat in suflet copilul asta !
cine sigur putea sa vina e a un curs in strainatate"! daca nu ea eu! Trebuie! E cineva care poate ??? Eu voi avea necazuri cu scoala da voi incerca sa recuperez !E mult de la Bucuresti la Constanta??
Macar spuneti-mi ceva !Cit cossta benzina?' Dorm in gara ,dar tare as vrea sa fiu acolo1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili81 spune:

Mi-aduc aminte ca ai spus ca dupa ca s-a prapadit Marian striga in somn ca nu vrea sa moara si ca manca tot sa se faca bine.
OOOOffff! Parca nu-mi vine sa cred...atat de repedeimi vine sa plang incontinuu.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/liliana_ignat/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Asa e LIly dar---boala nu l-a mai lasat sa faca ce voia el!!L-a chinuit pina i-a oprit sufletelul! DE CE NU STIU! NU RINDUIM NOI NIK!TRIST DAR ADEVARAT . EU INCA NU CRED! Stiu ca va pleca marti , dar eu ma gindesc ca pleaca ----ACASA! Doare , dar sintem, asa mici pt a putea schimba ceva-------

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

soni despre care sambata e vorba?
banuiesc ca despre cea care vine.
Da-ne mai multe detalii si ne organizam cumva.
Te pup si multa putere.
Si parintilor la fel


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Cosmina multumesc de raspuns . da e vorba de simbata viitoare,Bu se stie daca tata si Mihaita pleaca marti sau miercuri dar , marti dim oricum vine preotul la o slujba de 15 min. la care eu voi fi prezenta . mama am trimis-o deja acasa sa-l pregateasca pe Ionut care este xtrem de sensibil si -nam curaj sa-i dau telefon sa o intreb cum a reactionat.
daca cineva ar veni cu mine sa fiu sigura de intoarcere as vre sa fiu cu el si parintii pina la----capat!Uniti asa cum am fost si aici!
Daca nu ,--era doar o dorinta , un gind , o speranta! oricum voi ajunge sa-i pun cindva o floare pe mormint! Am ajuns eu la Roman la Robert si nu ajung la el? Dar acolo a fost pentru mine o draga prietena din bucuresti care e ca si mine i-si da sufletul sa ajute si dupa se consuma .Trandafirul meu alb inca era acolo!Mi-e gindul si la Marian dar --am pe cine trimite de la Ploiesti sa puna o floare pt mine (mama Virgiliu- va amintiti??)Ce mica e lumea! si ce frumos e sa lasi loc de buna ziua! Oricind poti apela la cineva.

va pup si va multumesc de raspuns .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psichoMom spune:

Offf Soni, te-am "pandit" ieri toata ziua pe mess ca sa te intreb la ce ora vine Doina si unde... As fi vrut sa o iau de la aeroport si sa o duc la microbuz, ca de obicei. Cu tel stau prost, asa ca...

Azi depun si eu banutii in banca. In cursul zilei ma vad (sper) cu alina23. De-asta am si asteptat pana azi, ca sa depun si banutii ei.

Tare mi-as dori sa merg si eu sambata la inmormantare... dar sunt bolnava si dc ma aude al meu cred ca o incurc rau de tot!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

PsihoMom multumesc de gind. Inmormintarea e duminica dimineata . Dar s-ar putea sa nu mai pot veni nici eu . probleme sotul .deja are insuficienta respiratorie acu de dimineata si 40 ferbra! Si nu mai e copil -e mai mare si cu aparare imunitara egala cu virsta . sa speram in bine!

Multumim de ajutor ,oricum si alinei 23.
Astept tata Jan pe la mine sa facem um memoriu pt a fi citit in biserica .
stie cineva cit tre sa fie de lung??Eu ,cred nu prea mult!
Si nici nu stiu cum se face da m-oi descurca eu.
Va imbratisez pe toate.

Mergi la inceput