Destinul, viata si drumul spre Pavia - 3

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soni spune:

SARU'MINA FETELOR ! EU PARCA SINT ROBOT , DAR MERGE. O SA FIE ALTA ZI SI ALTI COPII CARE VOR AVEA NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psichoMom spune:

Ia vedeti daca e acelasi cont care apare si aici:

http://www.freewebs.com/mihaitaababei/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psichoMom spune:

Intr-adevar, dana_e, ai dreptate... am uitat sa scriu ca am acum la mine 400RON - 200 de la tine si 200 de la lili81. Multumesc ca ai postat tu.
Azi, dupa ce ii scot si pe ai nostri din banca, ma duc si-i depun pe toti. Daca cineva mai vrea sa dea ceva, ca sa depunem o suma mai mare odata, eu probabil ca voi ajunge la banca pe la 6.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Eu depun azi in contul postat de dana_e pe pagina anterioara 200 lei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

mULTUMESC DIN SUFLET FETELOR .! Aseara a fost tata jan pe aici cu doi baieti(ca nu statea prea bine) am citit impreuna mesajele voaster am plins impreuna, i-am intimpinat cu pina ,sare fructe , trei luminari aprinse si pozele ceor e ---ingerasi!
Am gasit bilet mamei duminica dim pleaca .
A ramas coplesit de cite de putine eram si ce unite si la bine si la rau! A zis doar ca va ureaza sanatate si fericire.
N-am fost inca la morga . greu o sa fie da e miine !
Va pup si daca mai am vesti de pe la altii sau altele dintre ai nostri va anunt!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danina spune:

Sunt atat de trista ca nici nu mai pot scrie. Dumnezeu sa te aiba in paza Mihaita .
Condoleante parintilor si putere de a merge mai departe.

Am depus si eu astazi in contul de Raiffeisen 300 Ron.
Vor veni de pe numele de Litoiu Cezar, este un baiat de la mine din firma pe care l-am trimis sa ii depuna.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

MULTUMIM DANINA . AM SA SCRIU NUMELE SI SA CONTROLEZE TATA JAN CIND AJUNGE ACASA CU PUIUL . ORICUM NE VOM TINE IN CONTACT. MAMA AJUNGE DUMINICA . POATE SA MEARGA SI EA LA CONSTANTA SA VADA SI SA CONFIRM MAI DEVREME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Am trimis si eu acum 100 RON.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

soni o sa pun si eu ceva..sa vad cum ies..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"9

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

MULTUMESC AURELIA , SI LIANA.
MIINE LA 10.00 E ZIUA INGRATA TRE SA MERG LA MORGA !UFFFFFF!!!
CA PINA MARTI LA SLUJBA NU-L MAI SCOATE!
DOAMNE AJUTA SA O TREC SI PE ASTA!!!

Mergi la inceput