Destinul, viata si drumul spre Pavia - 3

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soni spune:

FETELOR ATENTIE!
Am vb acum cu tata Jan . L-a busit plinsul ca acum il imbraca pe Mihaita!
Vine pe la mine ca am scos niste bani din Spania
Va roaga din suflet cine poate sa-l ajute cind ajunge i-mi da cont Romania -Eu il scriu si voi adunatii una din voi si punetii acolo . ca urmeaza inmormintare , slujbe si multe .azis sa nu dati la wetern ca el cu banii aia face ----colive! Am vb cu Dana duma si a zis care e pe mai aproape sa va puneti in contact cu ea!
Daca nu mai tirziu vizionati voi contul si care cum puteti pe la bancile de linga voi ii puneti. Noi aici cu sarumina amreusit aproape sa stringem banii mai lipsesc 800 la apel dar pina marti ma dau si eu si tata jan peste cap si ii facem .
Voi ajutati la inmormintare.!!! Multumim din sufletul asta a nostru amarit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psichoMom spune:

Draga Soni, eu deja am vb cu dana_e si am stabilit ca pana maine sa strangem fiecare ce putem si maine, dc asa s-a stabilit, ii depunem in banca.

Deci, Denis asa cum ti-am scris pe PM, putem sa ne si vedem, dar dc iti e mai la indemana, asteapta contul sa vedem la ce banca e, si depui direct...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Soni, eu astept conturile pentru ca nu sunt din Bucuresti!

multa putere parintilor chinuiti!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Am intrat din intamplare la un subiect si am descoperit tragedia lui Mihaita....

Dumnezeu sa il odihneasca in pace!

Doamne cata suferinta pentru un pui mic... Mi s-a rupt sufletul si am plans in hohote citind aici.


As vrea sa ii ajut si eu pe parinti cu bani. Am rugamintea ca una din fetele din Bucuresti (sau din tara, daca in Bucuresti nu se ocupa nimeni) sa imi trimita un PM cu un nr de telefon. Vreau sa dau si eu banuti....si am inima tare grea ca sunt pentru inmormantarea unui ingeras...




Alina si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psichoMom spune:

Alina, Asteapta putin si se va afisa un cont. Va fi mai usor asa. Dar dc vrei si esti in zona Muncii, Mosilor, Unirii, ne putem vedea si mi-i dai mie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Condoleante familiei!
Soni, imi pare atit de rau!

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://pg.photos.yahoo.com/ph/seirimie/my_photos

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.point.ro/

Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela achim spune:

Dumnezeu sa te aiba in paza ingerasule Mihaita...

Multa putere parintilor si tie Soni,in aceste grele momente...

ADELA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

[URL=http://imageshack.us][/URL]

a venit atat Jan la mine si dupa ce citea paginile voastre i s-a facut aru . Era cu 2 baieti care l-au dus acas . L-am contactat si mia- confirmat comtul in Ron de la prima pagina (nu am cu cine vorbi ) Deci pt inmormntare acolo trimiteti bani nu la mine !
Va multumesc din suflet!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

>nu-s experta de pc . dar nu stiu ce s-a intimplat. AM INCERCAT COPY -PASTE NU IESE. mERGETI LA PAG 4 SI ESTE INCEPUTUL POVESTII CU CONTURILLE. VEDETI VOI DAT SPUNETI-MI SI MIE CA SA STIU CE SA SPUN.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_e spune:

eu am gasit asa, pe primul capitol al subiectului:

RAIFFEISEN BANK Constanta
SWIFT: RZBRROBU

RON: RO50RZBR0000060007178948
USD :RO55RZBR0000060007178955
Euro:RO80RZBR0000060004550096

Titular ABABEI JAN


m-am intilnit cu psichoMom si i-am dat sa depuna ea miine:
200RON de la lili81
200RON de la mine

offff......

Mergi la inceput