Monica, Irinel si Irina Columbeanu (4)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

quote:
Originally posted by teo1970

quote:
Originally posted by Nora

Cel mai penibil cuplu din Romania, da-ti-le un premiu pentru asta!
Nora



Nora,
io i-am premiat ca "cei mai penibili" pe doamna Bahmu' si gunoieru' Silviu

Teo, n-am prea multe informatii legate d-astia doi, ca ma uit din an in Paste la televiziunea romana specializata pe subiecte "mondene". Dar pe Columbeni si orb daca esti tot ii vezi. Mi-e raaaaau... Aseara asteptam sa-nceapa un film pe un post belgian (apropos, "In the name of the father", superb film) si am butonat un pic "pe romani" si dadui peste Irinel care povestea cum face al doilea copchil pe 23 decembrie. Parol, only the sky is the limit!

Nora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Am vazut-o si eu aseara pe Irinuca imbracata in blugi si bascheti.E tare dragutica.Si cand ii facea baita.Imi place tare mult de ea.
Si Monica parea tare vrajita de ea.


in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/yWG8p2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

Cred ca o vede ca pe o papusa, nu cred ca de fapt constientizeaza prea bine noul statut.

Mi-a placut scaunul de masaj in care se aseaza Moni dupa ce lucra la sala!Vreau si eu!

Don't talk unless you can improve the silence!
Mami
&minunea mea ( mai 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana_28 spune:

Fetelooooooooooorrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!

Aseara am vazut si eu IRINA by Monica Columbeanu..........ii dadea Monica Irinucai sa pape. Surprizaa........dupa ce i-a dat copiluliu sa pape l-a pus direct in pat........nu a ridicat si ea copilasul sa iasa aerul........doar are o gramada de asistente si o bona pe langa ea. Nu a invatat-o si pe ea nimeni???? Ma intrebam si eu doar.

Nunta-graviduta cu Calinut + Poze Calinut la 1 anisor si 4 lunici

www.dropshots.com/liliana_28" target="_blank">Calinut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

Pai de ce ar avea nevoie sa invete din mom ce nu se ocupa ea de bebe. Doar asa de ochii lumii pentru camera.
Ar fi o risipa de timp.

Don't talk unless you can improve the silence!
Mami
&minunea mea ( mai 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Eu cred ca e posibil sa faci 2 copii intr-un an. Desigur, cu ceva noroc. Am exemplul in familie. Soacra-mea l-a nascut pe al doilea baiat la 10 luni diferenta de primul.

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si 23s cu baby-boy2

Forum despre Flori Presate (3)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

quote:
Originally posted by liliana_28

Fetelooooooooooorrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!

Aseara am vazut si eu IRINA by Monica Columbeanu..........ii dadea Monica Irinucai sa pape. Surprizaa........dupa ce i-a dat copiluliu sa pape l-a pus direct in pat........nu a ridicat si ea copilasul sa iasa aerul........doar are o gramada de asistente si o bona pe langa ea. Nu a invatat-o si pe ea nimeni???? Ma intrebam si eu doar.

Nunta-graviduta cu Calinut + Poze Calinut la 1 anisor si 4 lunici


www.dropshots.com/liliana_28" target="_blank">Calinut



Eu nu cred ca ai fost atenta la faza,dupa ce i-a dat sa pape ea s-a intins pe o perna si si-a pus fetita pe ea,deci cu fata in jos,chiar nu a observat nimeni??


Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Ba da,eu am vazut.Ea statea pe perna si a pus-o pe fetita pe ea.Eu u stiu cum tre sa stea un copil dupa ce mananca.Mai am timp sa invat.
Oricum aseara ma miram intruna cat de frumusica poate sa fie.


in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/yWG8p2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

Dana, ai dreptate, am vazut si eu secventa, insa nu mi-am amintit din prima. Batranetea, deh!

Don't talk unless you can improve the silence!
Mami
&minunea mea ( mai 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

quote:
Originally posted by mira_m

Pai de ce ar avea nevoie sa invete din mom ce nu se ocupa ea de bebe. Doar asa de ochii lumii pentru camera.
Ar fi o risipa de timp.

Don't talk unless you can improve the silence!
Mami
&minunea mea ( mai 2004)





eu zic ca esti f rea!
tu vrei sa spui ca nu-si iubeste copila si se ocupa de ea doar in fata camerelor?
chiar nu pot sa pricep cum ai putut sa scrii asa ceva!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput