Aspirante optimiste > 20 ani (33)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

M-am rugat pentru biby... Sunt convinsa ca orice-ar fi va fi bine. Fetelor, eu nu mai am nici o scurgere...si sper sa ramana asa pana maine dimineata cand voi face testul. Maine e prima zi in care ar putea sa se pozitiveze un test de sarcina.

Offf, da Doamneeee!!!!!!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_sampetru spune:

Sunt eu, Irina.. .cred ca sunt si celelalte fete, se roaga si ele ca totul sa iasa bine pana la urma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

biby, sa iti dea Dumnezeu putere sa treci peste toate si sa fii tare.AMIN!!!
m-am rugat si eu impreuna cu voi ptr scumpa noastra aspiranta biby.
toate aspirantele optimiste inimoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_sampetru spune:

ioana, maine ar fi prima zi de intarziere?Poate e de bine si ai un samburel in burtica... eu in locul tau, as face testul de azi, n-as mai avea rabdare sa treaca noaptea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

ioana
tin pumnii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

numeioanain a cata zi ai fi maine cand faci testul de zici ca s-ar pozitiva?
ai avut o scurgere maronie in per cand trebuia sa ai menstruatia??
mie azi trebuia sa imi vina si nu a venit dar nici scurgere nu am avut




o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Nana, draga mea, daca e sa fie la fel ca la tine, atunci va trebui sa ne intalnim intr-o zi cu bebei cu tot. Mai devreme aveam niste greturi nasoale de tot si mi se parea ca miroase urat in camera... As putea oare sa mai sper Eu nu sunt prea increzatoare... adica mi-e frica sa nu sufar apoi, ca si-asa ma resemnasem ca n-a fost sa fie luna asta...






Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_sampetru spune:

Danielle si Ioana, eu cred ca se lasa cu gravidutze cat de curand....hai sa vedem teste cu 2 liniute cat mai repede

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Livia, Daniela, maine ar fi ziua 25 din 26. E foarte ciudat ca a incercat sa-mi vina ciclul in ziua 24, pt ca ar fi prima oara. Nu mi s-a mai intamplat. De dimineata, cand am ajuns la serviciu simteam chilotul umed si la toaleta am vazut o pata bej. Cand am ajuns acasa, pe la ora 14 am mai vazut o pata putin mai inchisa si mai maricicam dar apoi nu a mai curs nimic pana acum.... Test am facut ieri si a iesit negativ, dar oricum era prea devreme si l-am facut si la pranz.
Zicea nana ca a patit ca si mine si a doua zi i s-a pozitivat testul

Danielle, multumesc pt galerie




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Fetelor am ajus in timp sa ma rog pentru Biby. Deja am facut-o si sper sa auda Doamne Doamne si sa aibe grija de biby a noastra

Olim iubita, am auzit cumva ca a zis dr ca esti ? Speram sa fie asa. .Sa ne tii la curent cu evenimentele.

Ancadragoman, eu astept si de la tine vesti...nu stiu de ce dar asa simt.

Laura Ioana .Tu ce mai zici?

Winter cum e cu uratii? I-ai alungat?
Pe mine m-au coplesit, nu am avut nici macar drept de apel

Danielaradu iubita abia astept sa faci testul

Clau. Sa te bucuri de comoara ta mica. Sa fiti fericita.

Va pup pe toate fetele ca tare imi sunteti dragi




Felicia,
viitoare de

Mergi la inceput