Aspirante optimiste > 20 ani (33)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Fetelor tare scriiitoare mai sunteti! Io nici nu pot tine pasul cu cititul, dar sa mai si raspund la o problema sau alta

Biby a scris la subiectul cu SEU ca rezultatul e micut: 57 si ceva, parca, nu retin exact.


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Gata, Olivia, s-a rezolvat cu listuta. daca mai vedeti vreo greseala, va rog sa semnalati! hai sa trec si eu o graviduta pe lista!!!Am uitat sa va spun ca nu am mai gasit nici o pata...inca nimic nou...sa vedem pana maine...




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

ioana, multumim de capitolul nou
sa dea DD sa fie cat mai multe si multa sanatate tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Of , Biby, draga de ea. Eu tot sper la ceva bun, nu stiu de ce.
Daniela, eu iti tin pumnii sa fie

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Irina, se zice in tratatele de specialitate (iar folosesc termenii astia) ca e cel bine sa prestam la doua zile.




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

multumesc olivia,gigei sunt,asadar ar trebui dupa cum zice o prietena de-a mea,non-stop daca se poate,mai rau e cu timpul si daca am fi avut si baterie era si mai bine.asa fetelor ca avem de munca...pup toate viitoarele-dutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Fetelor,! Am ajuns si eu acasa in sfarsit... Tin pumnii Daniela sa fie !!! Eu am o stare de oboseala,ma doare burtik si nu cred ca scap luna asta de urati! La 8 ne rugam pt. Biby!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

fetele maine cred ca ma duc in oras sa caut un clear blu si il fac in week end dak pana atunci nu imi vine





o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

numai e nimeni pe aici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_sampetru spune:

La 8 ne rugam pentru Bibyrox... sa dea Dumnezeu sa fie bine.

Mergi la inceput