Aspirante optimiste > 20 ani (33)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

o sa fac fetelor ...as face si acum dar eu lucrez la un institut de cercetare si nu este in oras , cand ajung acasa imi cumpar - v-am zis in jurul orei 3 il fac- intru imediat si va spun. sper sa gasesc clear blue dak nu o sa iau femina sau barza caseta. sunt concludente in a doua zi de intarziere??
ioana sigur ai bb , ia si tu si fa un test ...hai sa-l facem amandoua dupa amiaza a vdm ce iese ...





o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

ANCA imi pare rau ca a iesit negativ!
DANIELA astept si eu vestea cea buna!
BIBY ma gandesc la tine si abea astept sa ne zici cum a fost azi...
LIVIA sunt ziua 28, dar nu-mi fac sperante luna asta...va rasari soarele si pe strada mea, cu siguranta.
OLIVIA eu cand prind barza, o ciupelesc de toate penele,asa nervoasa sunt pe ea! la cat ma lasa s-o astept, cand o prind, ii si trag o mama buna de bataie si de frica sa vezi cum imi da gemeni . se revanseaza pt ultimii 5 ani, ca trebuia deja sa am 2 copii
FETELE va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Pai el sunase la o clinica de fertilitate sa o faca inainte de a merge eu la dr. numai ca nu e embriologistul(sper ca am zis bine), asa ca am intrebat ieri la dr. meu unde se poate face. Noua ne plac la amandoi copilasii, asa ii mai admiram pe strada, si toti bebeii rad la noi si sunt tare dulci. Visam intruna la bebeul nostru, cum l-am pupa toata ziua, cum ne-am juca cu el. Si el, dragutzu' de el, nu vine Oricum, a spus ca dupa 7,8 luni de incercari cum avem noi inca nu se impun investigatii mai detaliate. M-am bucurat ca mi-a zis ca ovulez sigur luni. Sper sa fie bine si sa apara cat mai repede
Ioana, dragutza, hai fa un test, ca asa m-as bucura sa ne dai o veste buna. Parca asa ne-a fost vb, sa te treci cu manutza ta pe lista de .

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Olivia aici nu se uita la tine decat dupa ce a trecut un an jumate-2

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare tuturor
citesc si revin
va pup pe toate si va doresc o zi frumoasa.Revin mai tarziu ca am un pic de treaba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Anca, noi de duminica nu ne-am mai . Ca inainte de papanicolau trebuie 3 zile in care sa nu fi avut contact sexual. De-aia s-a si dus azi ca daca tot intrunea conditiile...
Pai sa stii ca si aici cred ca tot asa ca lui nu i s-a parut nimic cand a auzit de 8 luni, iar spermograma ne-am plans noi ca nu era ala si ca vrem s-o facem de-aia ne-a dat el pe cineva la care sa mergem. Dr. s-a comportat ca si cum i-as fi spus ca vrem acum sa ne apucam de bebe.

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Fetele, unde ati disparut? M-ati lasat singura?

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

eu sunt pe-aici, dar va urmaresc din umbra:))




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Ioana, ia iesi tu din umbra, si da-ne o veste buna Mai ales ca ai zis ca ai deja urina de dimineata, numai bagi un pic testul si gata. Nu uita ca suntem alaturi de tine

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

olivia nu te-am lasat singura. chiar ti-am si scris la pagina precedenta, in legatura cu barza

Mergi la inceput