Aspirante optimiste > 20 ani (33)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Si eu sunt aici

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Buna fetelor!!!
Acum am ajuns acasa. Am fost la medsana pentru analiza Beta si diseara dupa 19:30 imi vor trimite rezultatul pe fax la Bubuleana (ca eu nu am fax)! Deci ea va fi prima care va stii! Doamne sper sa-mi poarte noroc!!!
La dr-ita din pacate n-am mai ajuns pentru ca am stat cam mult la medsana si traficul destul de aglomerat... dansa plecase din spital. La inceput i-a parut rau apoi a spus ca e mai bine sa ma duc maine cu rezultatul de la sange sa stim exact ceva. Problema e ca trebuie sa ma duc la medsana ca acolo e dansa maine si programari nu mai sunt... Mi-a zis sa spun la receptie ca vin la dansa pentru niste rezultate. Sper sa reusesc sa intru... ca n-am mai fost niciodata!
Va pup si asteptam decizia finala de diseara!!




In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Anda, sa stii sa si eu am niste nervi pe barza, dar dca vine cred ca o iert

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Am uitat sa va spun ca dr-ita m-a intrebat daca mai sangerez.. i-am zis ca putin si mi-a spus: "Cred ca e bine! Sper sa am dreptate! Dar sa vedem ce spune Beta si ne vedem maine".

De aseara am inceput sa reiau Utrogestanul si cred ca de la el nu mai sangerez. Este foarte putin si nu e rosu.. e un rosu inchis!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Bibileana o sa fie bine,o sa vezi ca bb e bine aolo in burtica.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Biby, noi ne cu tot sufletul pentru tine si o sa vezi ca o sa fie bine.

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

BIBY . ma rog in continuare pt tine! cu siguranta va fi totul bine! nu trebuie sa-ti pierzi credinta!
te pupam. suntem toate cu sufletul si cu gandul alaturi de tine!
asteptam vesti bune in continuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

OLIVIA o ierti? eu atat o ciufulesc sa-mi stie de frica si sa vina si la voi, la toate! si nu oricum...sa va aduca la fiecare cati doriti si ce doriti , la cat de mult s-a lasat asteptata, macar atat meritam si noi, dupa suferintele ce le-am avut din cauza ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

biby : o sa fie bine
bb e in burtik numai ca a vrut sa faca si el niste valuri pt mamik sa stie si ea ca ne e singur pe lume





o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Anda, eu m-am gandit s-o iert ca si-asa vine saraca in pielea goala de la tine

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput