Aspirante optimiste > 20 ani (33)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Ioana, cea mai optimista dintre aspirante, pune manuta si fa test! Poporul o cere Il poti face si acu, sa stii! Eu stau cu okii pe monitor, ca sa ne dai vesti


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Aaa, inseamna ca este diferenta. Nu-mi dadeam seama cat de ieftina poate sa fie ca sa fie asa mare diferenta dar uite ca e
Dimineata al meu sot s-a prezentat cu recipientul

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Pai nu am intarziere, azi e ziua 25 din 26.




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Olivia a vrut sa se duca,sau silit?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Anca, el a fost cu initiativa, pana si programarea mea la tot el a facut-o si a si mers cu mine. Ma mir si eu uneori

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Laura, as face dar mi-e frica sa nu iasa negativ. Am mai facut dupa-amiaza si stiu ca nu e prea concludent, mai ales ca inca nu am intarziere.




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Marfa asa....al meu saracu nu agreaza deloc ideea dar merge sa faca spermograma,nu are incotro.....

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Anca, al meu trebuia sa faca saptamana viitoare dar stiind ca se apropie ovulatia, ca de asa a zis nenea , s-a zbatut, a dat telefoane si a reusit dimineata. Abstinenta a fost ca ieri am mers eu la dr. si nu am avut voie de , inainte de papanicolau.
Al tau cand face spermograma?
Eu abia astept rezultatul

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Ce dragut, Olivia, din partea sotului! Inseamna ca-si doreste din suflet un copilas cat mai curand! Felicitari pt un asemenea sot! De obicei barbatii nu accepta ideea ca ei ar putea fi infertili!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Olivia cate zile de abstinenta ati avut?
Pe noi asta ne omoara....
O sa faca dupa ce mergem la dr Niculesc si ne da el trimitere,mie hormonale si lui spermograma.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput