SARCINA EXTRAUTERINA...SAU NU?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Biby imi pare sincer rau!Iti doresc multa putere sa treci peste aceasta incercare si sa se termine totul cu bine!
Ai grija de tine!



Mirela6+
Our little Miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Biby, no comment! Am ramas fara cuvinte cand am aflat.
Imi pare atat de rau, nici nu stiu ce as putea sa-ti spun.
Asa cum spune si Laurici, eu zic sa mai ceri si parerea altui medic, pentru siguranta ta.
Ma gandesc la tine sa fie totul bine, poate nu e totul pierdut!
Fii tare!


Nana, 4+
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

ai vb cu cineva????

oana11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:


Nu stiu ce sa fac...tot aman momentul sa ma duc la spital. Mi-e groaza!!! Fac pipi f.des si parca nu mai curge asa rau.
Oana pe tine tot asa te durea intr-o parte???



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Biby, iubita, draga noastra, pui io pana la urma iti dau bataie! Pune mana pe telefon si suna la alt doctor! Nu se poate sa nu cunosti pe nimeni! Si, chiar daca nu cunosti, de ce nu vrei sa suni, cum ti-am tot zis la dr. Tutunaru? Uite am gasit pe site-ul lui numarul lui: 0723 999939 . Sper sa fie inca bun, pune mana si-l suna, e un doctor foarte dragut, care te poate primi imediat si te poate ajuta! Te rog eu, suna-l! Faci pipi des? asta e semn bun SUNA-L!!!!
Te pup!


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

uite acu mi-a incoltit si mie ideea citind mesajele oanei...poate da Dzeu si ai si tu norocul care l-a avut eaDoamne ajuta!!!! ...repeta bhcg la 2 zile fa vreo 2-3 si vezi cum creste...

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Da, da sa repeti Bhcg, neaparat! Cand ai facut-o? Ieri? Sa mai mergi maine sa o mai iei o data! Dar mult mai dureaza pana-ti da rezultatul!!!!
Acu fug la servici, dar mai intru si de acolo, cum voi putea, sa vad ce mai faci


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

biby azi e cea mai trista zi din ultima vreme pentru mine.
nici nu pot sa cred ca treci prin asa ceva.am inceput ziua rau cand m-am intalnit cu cumnata sorei mele la metrou si mergea la spiatl sa faca beta HCG pentru ca sarcina ei e mai mica cu 2 saptamni si o banuiesc de sarcina oprita in evolutie.
ma rog la Dumnezeu pentru ea si pentru tine sa nu se confirme diagnosticele si sa fie totul bine!


Mcrissa bebe strumph-ul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Laura multumesc din suflet pentru tot!!! de fapt tuturor va multumesc!! Sunteti niste fete extraordinare!!!
Am sunat la nr acela si nu raspunde nimeni... se pare ca asa noroc am eu azi.
Doctorita este in operatie, mi-a raspuns o asistenta f.draguta. I-am explicat exact ce am si mi-a spus sa stau linistita in pat si sa o sun diseara dupa ce iau rezultatul la sange. Numai daca Doamne fereste ma simt foarte rau sa o sun sau sa ma duc de urgenta la spital. A venit si sotul acum acasa si m-am liistit ca nu mai sunt singura.
Oricum nu ma mai doare aproape deloc (n-am luat nimic! nici macar no-spa desi ea mi-a zis sa iau) si sangerarea e ca ieri..
Cred ca abia maine ma va interna.



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Oooofff... Biby... acum am citit, ca ieri nu am intrat...
Nr dr T e corect, mai incearca dupa 14, de atunci are program la cabinet si sigur iti va raspunde pana la urma si te va primi tot azi, daca ii explici situatia. Iti scriu pe PM cum ajungi la cabinet, daca reusesti sa vorbasti cu el!
Cand iei rezultatul la BHcg? La dr poti ajunge si mai tarziu, dupa ce iei rezultatul... pe la 20, il gasesti ...


Mergi la inceput