SARCINA EXTRAUTERINA...SAU NU?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

oricum mie mi.e cam frica cu tine!!!
daca ar trebui intr.adevar sa fii la spital sub supraveghere?????
dak te doare RAAAAAAU sa nu mai stai...sa mergi la spital!

oana11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Nu iubita. Nu am dureri mari doar ca am un disconfort foarte ciudat... Nu ma doare piciorul deloc.
Cred ca tu ai avut mare noroc! A coborat sarcina in uter! Eu nu stiu... cazul tau imi da sperante si n-as vrea sa cad iar... Mi-e asa frica!!!
Oana iti multumesc mult ca imi raspunzi si incerci sa ma ajuti!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:



oana11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Stai linistita iubita! Daca era ceva imi spunea dr-ita... mi-a spus ca n-a simtit durere desi eu i-am spus ca unde ma doare si cum... m-a linistit spunandu-mi ca e f mica sarcina si n-are cum sa se agraveze acum. Sper sa fi avut dreptate!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

atunci ia si te odihneste linistita!te pupic!vb maine...

as vrea din suflet sa te trezesti dimineata si sa ne povestesti ca ai visat urat..ca se parea ca.....






oana11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Fetelor..
De aseara ma doare in partea dreapta in lateral asa.. mai mult spre spate, ma doare si mijlocul ca la ciclu si am inceput sa sangerez mai mult si mai spre rosu. In rest nu ma doare nimic. E posibil sa se fi rupt????

Am sunat dr-ita dar nu raspunde... o sa mai incerc...





In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

doamne BIBY nu pot sa cred ca treci prin toate astea! imi pare rau ca nu te pot ajuta cu nici un sfat. ce pot sa fac, este sa ma rog pt tine, ca in final, sa fie totul bine!
te pup si te imbratisez cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

biby eu nu mai am cuvinteeu te inteleg perfect prin ce treci plus mai este si frica de durerea fizica...offf...un singur lucru stiu sa ti-l zic sigur: eu cand am fost la eco era sarcina prea mica si nu se vedea nik in uter si dr m-a pus sa fac bhcg la 2 zile ca sa fie sigura ca nu e SEU ...bun si atunci am intrat in panica si m-am rugat de ea sa se uite bine bine sa vada daca e sau nu SEU si m-a intrebat din prima daca am dureri si intepaturi...a zis ca asta e semn clar ca e SEU...a zis ca te doare groaznic....altceva nu stiu ca l-a mine n-a fost dar oricum s-a oprit din evolotie mai incolo

ai grija de tine si nu te lasa pe mana oricui...mai cauta un dr si daca pana la urma se dovedeste a fi SEU cauta un medic bun care sa aiba grija de tine...sa nu mai ramai si cu alte belele pe urma

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Bibyrox: Nici eu nu-mi gasesc cuvinte.....ce rau imi pare ca trebuie sa treci prin asa ceva.......dar sper sa de termine cu bine. Si eu cred ca ar trebui sa mai consulti un alt medic, poate T. ar fi o alegere buna.....nu spun asta pentru ca sunt pacienta lui, dar stiu ca e foarte atent in asemenea situatii! Iti doresc sa depasesti cu bine! Asteptam vesti cu rezultatul analizei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Biby iti tin pumnii pentru azi, sa iasa bine rezultatul la Bhcg. Tare imi doresc sa nu suferi! De rupt, nu s-a rupt (daca e intadevar SEU), ca durerea aia sigur nu o confunzi cu altceva! AM tot auzit de pe la fete ca aia e criminala, durerea!
De acum incolo sa ai un medic (altul decat nenorocita asta care nu raspunde la telefon) care sa se ocupe permanent de tine! Trebuie sa ai si un doctoru al tau care sa te monitorizeze si sa-ti aibe grija!


Poze Laura

Mergi la inceput