SARCINA EXTRAUTERINA...SAU NU?

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oprietena spune:

pentru tine sa fii si toate aceste zile care au trecut sa fie doar un vis urat si in toamna sa-l aduc pe Bubu sa vada minunea ta. Pastrez totul curat si parfumat pentru bbica ta mica.
Sa dea bunul DD si Fecioara Maria sa fie totul bine si dupa acest control de dimineata sa ne dai vesti bune.
Te pup si credinta in DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Bibyleana mea scumpa si draga mi-au dat lacrimile cand am citit ca exista speranta!!!
Ma rog la DD sa fie bine si bebe mic sa stea cuminte acolo la mami in burtik.
Sunt alaturi de tine si ma rog pentru tine, iubita!


Nana, 4+
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

biby abia astept sa vad ce iti zice azi dra la care mergi eu sunt aproape sigura de acum ca o sa fie bine si ca bb e in burtica unde trebuie sa fiesa ne tii la curent

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Biby asteptam vesti bune!


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

BIBY SUNTEM ALATURI DE TINE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Biby, asa e, suntem toate cu sufletul si cu gandul la tine, si ne rugam sa fie totul bine

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

BIBY asteptam vesti.......
intr.adevar nu se vede sarcina la valoare asa mica.
la mine s.a vazut cam la 1400...

oana11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Buna fetelor!!!
Acum am ajuns acasa. Am fost la medsana pentru analiza Beta si diseara dupa 19:30 imi vor trimite rezultatul pe fax la Bubuleana (ca eu nu am fax)! Deci ea va fi prima care va stii! Doamne sper sa-mi poarte noroc!!!
La dr-ita din pacate n-am mai ajuns pentru ca am stat cam mult la medsana si traficul destul de aglomerat... dansa plecase din spital. La inceput i-a parut rau apoi a spus ca e mai bine sa ma duc maine cu rezultatul de la sange sa stim exact ceva. Problema e ca trebuie sa ma duc la medsana ca acolo e dansa maine si programari nu mai sunt... Mi-a zis sa spun la receptie ca vin la dansa pentru niste rezultate. Sper sa reusesc sa intru... ca n-am mai fost niciodata!
Va pup si asteptam decizia finala de diseara!!




In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

BIBY totul va fi bine! trebuie sa fie bine! suntem toate alaturi de tine si ne rugam pt tine.
te pup si te imbratisez cu drag.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Biby iti tin pumnii stran, stransi pentru diseara! Si maine te duci cu tupeu si zici ca tre sa iei niste rezultate si te vor baga alea mai repede, cred Esti o urgenta si tre sa dai din coate


Poze Laura

Mergi la inceput