SARCINA EXTRAUTERINA...SAU NU?

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Sa ai grija de tine iubita

Suntem alaturi de tine.


viitoare de
Felicia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Biby iti tin pumnii sa fie totul bine!Exista o speranta! Fii optimista!



Mirela6+
Our little Miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Biby numa bine si stai linistita

Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Biby, Doamne ajuta!
Mai tu cred ca vrei bataie, te rog din suflet nu mai gandi negativ.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Nu stiu mai fetelor ce sa zic... Am mancat acum, mi-am facut un dus si ma injunghia asa de parca m-ar fi strans cineva cu o sfoara in jurul abdomenului si pana in spate... De curs tot curge si destul de mult. Sa stiti ca am observat ca sangerarea spre rosu a inceput aseara si abundenta dupa ce n-am mai luat Utrogestanul si dupa transvaginala. M-a chinuit rau cu sonda aia inauntru.. nu mai zic ca a tinut-o si mult in mine.. pana a venit dr-ita sa vada si ea... dupa 3 telefoane date de la ecograf.. sonda aia a tot stat in mine si aia o tot invartea... Cred ca mi-a atins ceva pe-acolo!
Acum ma doare mijlocul dar nu e chiar durere... ca o amorteala asa.. ca la ciclu. Sangele este foarte subtire ca atunci cand te tai la deget si il tii sub apa.




In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Biby, , nu prea ai ce face, decat sa stai cumintica, sa te rogi sa fie bine si sa repeti maine analiza! Hai, nu te descuraja, mai exista sanse!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delfinutza spune:

Biby,amu tu tre sa stai linistita si totul o sa fie bine.Tot timpul m am gandit la tine si ma rugam sa fie bine....e totusi o speranta...ce bine ai facut ca ai vb si cu alt medic.
Ai grija de tine si maine sa auzim numai vesti bune.
Somnic usor.

Delfinutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

biby
am citit acum tot ce ai scris aseara.ma bucur tare mult ca ai cerut si pararea altui dr.iti tin pumnii sa fie totul bine pana la capat.acum ma gandesc si eu la ce a zis dr lui bubu, ca la o valoare de 53 e prea mica sa se vada ceva.la mine la 600 se vedea doar un punctulet, iar dr a zis posibila sarcina, ca era atat de mic incat nu putea spune sigur ca e o sarcina.ma rog la DD pentru tine ca tot raul sa fie spre bine!


Mcrissa bebe strumph-ul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2007 spune:

Biby ,

am intrat sa iti scriu sa iti spun ca ma gandesc la tine si nu vreau sa se mai intample ceva rau cu tine, cu nimeni , sa te ajute Dumnezeu si sa ne ajute Dumnezeu .

Sunt alaturi de tine si am cunoscut personal prietene care mai intai au trecut prin ceva foarte greu , ca dupa aceea , intr-un final , sa imi trimita poze cu un bebelus frumos si sanatos. Asa va fii si cu tine , si cu mine.

Maria e numele care vreau sa il dau fetei mele , nu sunt inca gravida , stii asta , dar si eu astept ca tine , minunea. Si daca va fii baiat il voi iubi la fel.

Suntem impreuna si nu stiu cum sa te imbarbatez , nu uita ca suntem cu tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Bibi, tinem pumnii!!! Sa dea Dumnezeu sa fie bine si sa ai putere sa treci si peste hopul asta!!! va fi bine, ai sa vezi!

Pupici
Angelique
noi 2, poze, povestea nuntii, luni de miere...

Mergi la inceput