Parinti cu copii de SD 8

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dali73 spune:

Felis poimaine Mihai implineste 2 anisori si noi ii dorim multa sanatate si sa se faca mare si cuminte.Iti spun de acum pt ca nu stiu daca voi mai intra pe forum pt ca am racit rau de tot si nu pot nici sa ma uit la taste,sa scriu.
Va doresc sanatate tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeleanu spune:

DALI,iti doresc multa sanatate !FELIS,la multi ani si din partea noastra pt mihaitza!sa creasca mare,fericit, si sanatos alaturi de parintii lui.pupici multi si distractie placuta maine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabeldimanescu spune:

s-a rezolvat. am vb. acum ne-am "linistit".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisa-77 spune:

Mihaita,la multi,multi ani fericiti!!!Felicitari Felis pt apartament.
Dali,multa sanatate.Sa te faci bine repede.

pt voi


Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=137704ec8fb38b578d82f6&skin_id=o&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet si poze
POVESTEA NOASTRA


"Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt
lespezi de mormant."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_kiloms spune:

La multi ani Mihaita ... si felicitarile noatre FELIS ... numai bine tuturor .. in pragul sarbatorilor. Sa aveti sarbatori fericite .. :)

http://new.photos.yahoo.com/lili_kiloms - Aici poze cu Zuzu al meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeleanu spune:

LA MULTI ANI PENTRU TOTI CEI CE POARTA NUMELE DE NICOLAE,NICOLETA!!!!sa fiti sanatosi si dzeu sa va dea implinire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabeldimanescu spune:

La multi ani, tuturor Nicoletelor si celor care poarta numele de Nicolaie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabeldimanescu spune:

afara ..e frig,e decembrie, fulgii de nea nu vor sa mai vina........................,poezia parca si ea s-a oprit
.E o zi "sfanta", o zi in care lipsesc cu desavarsire"fulgii de nea", si totusi,"povestea merge mai departe",....imi privesc fetita, a -primit de mult darurile "mosului",canta, e fericita.fie ca "mosul" sa va aduca fericire, sanatate si multe impliniri!!!!!!!!cu dragoste Bianca SI Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelis4u spune:

La Multi Ani Mihaita!Sa cresti mare si sanatos si la cat mai multe nazbatii..
Sarbatori fericite pentru toti de aici si nu numai..Va iubim si va dorim ca toate dorintele voastre sa devina realitate...
Va imbratisam cu drag

Mircea si Anne

http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/anemarie4u/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

La muti ani Mihaita si din partea mea!

What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller
Cristina mama ingerasului Paul

copilul meu e ingeras

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b2d4d0366fd97a7fe09e3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

Mergi la inceput