Parinti cu copii de SD 8

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Crisa-77 spune:

Anelis,ce bine ca ai revenit!!!!

Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=137704ec8fb38b578d82f6&skin_id=o&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet si poze
POVESTEA NOASTRA


"Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt
lespezi de mormant."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Multumi mult de urari!....

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ian 2006,fev 2006, motz, martie 06 aprilie 06, mai 06,iunie 06,iul-aug 06,"sept-06", oct-06
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

FELIS de la Mari si Ema
povestea Emei



Mari, mami de Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisa-77 spune:

Ce mai faceti fetelor???Nu mai scrieti???
pt voi si sanatate la bb-ei

Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=137704ec8fb38b578d82f6&skin_id=o&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet si poze
POVESTEA NOASTRA


"Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt
lespezi de mormant."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

A facut si Mihai la kineto 2 pasi singurel joi si 4 pasi sambata

Multumim Mari_Paun

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ian 2006,fev 2006, motz, martie 06 aprilie 06, mai 06,iunie 06,iul-aug 06,"sept-06", oct-06
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vali 64 spune:

Felicitari Mihaita si la cat mai multi pasi inainte!
Pupici pentru viteazul Mihaita si mamica lui,
Bogdan si Vali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

La multi ani Mihaita!
Felis, acum sper ca mai faci un bb daca ai rezolvat problema spatiului? Abia astept sa te aud si pe tine ca mai ai un bb.

Noi am petrecut de minune...am sarbatorit evenimentul de miercuri si a fost superb. Avem si poze de la petrecere. Sper sa va placa de cei 2 copiii ai nostri.
http://new.photos.yahoo.com/alexa13tinta/album/576460762365884639/photo/294928803917274606/0


Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabeldimanescu spune:

"vin colindatorii, .........cum veneau odata,,,,,,,, "de 5 ore il aascult pe Tudor Gheorghe, ascult, tac(eu care vb. intr-una ), i-am spus si Elizei ca sunt impresionata............, sunt impresionata. imi pare rau ca nu am trait muzica pe "viu"(varisoara mea a inregistrat concertul de la Galati), superb, poezie, bucurie ,lacrima, tristete,lacrimile (nici eu nu stiu :bucurie, neputinta, .............._)imi umplu obrazul.ascul si tac........ o voce de acolo ...sopteste"LERUI LER"............................VIN COLINDATORII, CUM VENEAU ODATA............. "Lerui ler".sa colinde..............arsa-mi este, ........................................ gura, prea de geaba lacrimi, prea de geaba patimi ,..................Lerui ler.......... sa-l asculta-TI e tare frumos, nu o sa va para rau. de multe ori ascultam, si atat..............ACUM VA SPUN E UNUL DIN CEI MAI BUNI "ARTISTI". nu fac reclama dar va spun ca ceea ce am vazut pe caseta,o sala (la sindicate)arhiplina.sa-l ascultam. MERITA. la finaL A INCHEIAT PE VERSURILE (DEOSEBITE)a lui Dumitru Matcovschi:"Bucurati-va prieteni/ de prieteni si de frati,/bucurati-va de nume ce va e dat ca sa-l purtati/bucurati-va d-un nume ce v-ii dat ca sa-l purtati/bucurati-va prieteni......../ d-un amurg , de flori de tei;/ bucurati-va o viata de LUMINA Dragostei"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Vad ca ati intrat in melacolia sarbatorilor de iarna....
Paula Pozele sunt super. Vad ca ati avut o petrecere pe cinste.
Va pup

What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller
Cristina mama ingerasului Paul

copilul meu e ingeras

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b2d4d0366fd97a7fe09e3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

A fost foarte frumos; pacat ca nu au venit toti invitatii.
Am avut coifuri, confeti, surprize pentru pitici....a fost bestial. Mi-a placut foarte mult. Acum dupa plecare am descoperit pereti desenati, manute.....si nu am nici 2 sapt. de la zugravit. Nu e nimic, mai dau o data dor pe unde s-a murdarit.
Tortul l-am primit de la bambina, cadou pentru Alexa. Asa de bine s-au distrat si copiii, au dansat, ...le-am dat la dispozitie toata casa. A fost superb.





Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput