Parinti cu copii de SD 8

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dali73 spune:

Paula imi pare tare rau de tot ce se intampla pe forumul nostru.Sincer ,daca tu nu mai scri acolo cred ca se vor lasa multi pe tanjala si nu vor mai scrie .Sti ca tu mereu ne impingeai de la spate si totul s-a legat.Singura mea dorinta ar fi sa nu le dai stisfactie celor care te-au jignit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeleanu spune:

bravo paula!ma bucur pt alexa.mult succes in continuare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisa-77 spune:

Felicitari,Paula!Stiam ca vei reusi.Doar esti o luptatoare innascuta.Tu ne dai aripi sa luptam .

Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=137704ec8fb38b578d82f6&skin_id=o&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet si poze
POVESTEA NOASTRA


"Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt
lespezi de mormant."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Va iubesc pe toate/toti si nu va parasesc. Am sa intru mai rar, asta cu siguranta. Imi pare rau.



Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabeldimanescu spune:

te felicit,paula! esti o luptatoare. sa stii ca si eu a trebiut sa conving multi oameni ca Bia sa fie la "gradi".(nu educatoarea a fost cea care s- a impotrivit)am avut piedici chiar de la "Protectia copilului", desi psihologul a spus ca Bia are un IQ PESTE 68. LA 4 ANI.
AM FOST IN AUDIENTA LA INSP. GEN. PE GALATI.si iata am niste progrese uimitoare. ne pregatim de serb. de "mos craciun", suntem fulg de nea,avem un papagal(mai nou), ce sa MAI STAPANIM LUMEA! O SA FIE BINE AI SA VEZI!!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisa-77 spune:

Avem poze noi in august 2006 si in Sf.Andrei 2006.Speram sa va placa.


Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=137704ec8fb38b578d82f6&skin_id=o&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet si poze
POVESTEA NOASTRA


"Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt
lespezi de mormant."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Pozele sunt superbe.
Poate nu ar trebui sa ma bag pt ca nu e problema mea. Dar nu inteleg de ce trebuie sa ma suparati atat de mult una pe cealalta. Nu vad sens cuvintelor jignitoare... Kris e o fata foarte buna, nu stiu cu ce te-a suparat si nici nu vreau sa stiu, ce asi vrea sa stiu e ca gasiti o cale de mijolc.
Iar daca calea de mijloc nu exista in cazul vostru si nu puteti vorbi fara sa va suparati una pe cealalta atunci nu mai vorbiti de loc... Sincer fetelor, nu sunt destule probleme si suparari...
Va iubesc pe toate si pe toti copilasii vostri

What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller
Cristina mama ingerasului Paul

copilul meu e ingeras

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b2d4d0366fd97a7fe09e3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Si eu le-am spus sa nu se mai certe.
Imi doresc si eu un animalut pentru Alexa dar sa mai cresca putin.



Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_kiloms spune:

quote:
Originally posted by paula2003

Si eu le-am spus sa nu se mai certe.
Imi doresc si eu un animalut pentru Alexa dar sa mai cresca putin.



Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)



Paula numai bine .. pentru tine si pentru bebei tai .. felicitari esti o luptatoare .. !!

http://new.photos.yahoo.com/lili_kiloms - Aici poze cu Zuzu al meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Va pup pe toate fetelor...
Sa inteleg ca sunt iar probleme pe forum SD... poate acum intelegeti de ce eu nu am mai intrat acolo deloc... inca de cand a fost deschis prima oara au fost discutii care mi-au lasat un gust amar... aceasta a fost tendintza forumului acela ori de cate ori s-a redeschis... tot acolo s-a ajuns...
Eu am fost cu deschiderea acestui subiect AICI si cu ajutorul Paulei, am reusit sa ne adunam mai multe... De bine de rau, aici e ceva constant, un loc unde stiu ca va gasesc tot timpul sa va zic ca ma gandesc la voi...

Noi acum ne-am mutat la soacra si stam 6 in 2 camere... E ceva provizoriu pana ne vom muta in noul apartament pe care am reusit sa il luam cu credit si cred ca voi fi vecina cu Vali (voi sta in spate la Billa- Vali) Sper ca pana pe 20 dec sa fim in noua casa...

La soacra Mihai e inconjurat de multa dragoste si atentie de toata lumea... Va fi mai greu cd se va vedea fara bunici sau matusa... Ei inca tot nu stiu ca Mihai are SD... si poate e mai bine asa...
Acum chiar nu cred ca voi mai intra ca acasa la soacra nu am net...

PAULA felicitari pt gradi... Eu pe Mihai la cresa il duc 2 zile pe luna si in rest il tratez acasa de raceala pe care o ia in cele 2 zile

va pup inca odata pe mamici si pitici

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ian 2006,fev 2006, motz, martie 06 aprilie 06, mai 06,iunie 06,iul-aug 06,"sept-06", oct-06
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput