Parinti cu copii de SD 8

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Crisa-77 spune:

Cristina,si noi asteptam un rezumat.Cand il avem,il vom posta si aici.
pt voi.

Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=137704ec8fb38b578d82f6&skin_id=o&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet si poze
POVESTEA NOASTRA


"Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt
lespezi de mormant."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_t spune:

merci Krys, sarutari si voua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabeldimanescu spune:

buna seara . sunt foarte suparata exsta o persoana dintre noi carea nu-i place decat sa pozeze in "victima' a destinului, dar care de fapt nu stie decat sa jicneasca si sa improaste cu noroi in oameni care poate candva i-au intins o mana cat de mica
. am rugat-o sa nu mai im trmita pe mes nici un mesaj,sa uite pur si simplu .persoana ei chiar nu ma intereseaza . am avut surpriza sa primesc niste jicniri si cuvnte ce nu vi le pot reproduce, am ramas atat de socata cu atat mai mult cu cat e "dascal", se pretinde a fi om cu o facultate. asta e. uneori ne inselam n privnta oamenilor. am sa va spun si despre cine este vorba:Kriss.imi pare rau dar asta e. nu am putut sa mai rabd.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeleanu spune:

da,s-a discutat si despre asta.am inteles ca scolile si gradinitele de masa sunt obligate sa primeasca copii cu sd.un copil cu sd se considera 2 copii normali.educatorii sau invatatorii care au multi elevi in clase nu pot primi un copil cu sd pt ca ii trebuie ,mai multa atentie,dar...cu buna vointa lor,sper sa ducem si noi copii la invatamantul de masa.va pup pe toate si diresc multa sanatate tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisa-77 spune:

Si noi speram sa ajungem sa invatam intr-o scoala normala.
Paula,ai patit ceva?S-a intamplat ceva?Am vazut ca te retragi de "dincolo".
si sanatate la pitici.

Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=137704ec8fb38b578d82f6&skin_id=o&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet si poze
POVESTEA NOASTRA


"Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt
lespezi de mormant."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabeldimanescu spune:

Paula e adevarat ca vrei sa te retragi?nu pot sa cred!tu ai fost si vei ramane "motorul" nostru. nu pot sa cred. te-am cunoscut ,esti o mama si femeie minunata.......... hai Paula ce se intampla? nu vreau sa pleci dintre noi. esti un om puternic, stii ce vrei de la viata, de ce trebuie, de ce sa vrei sa pleci dintre noi?acum cand ne-am intalnit, cand intr-un fel ne-am "solidarizat" tu vrei sa pleci?
uite desi nu sunt din BUCURESTI, hai impreuna sa gasim o "gradi" si pentru Alexa........... as vrea sa fii fericita cum sunt eu....ne vom adresa autoritatilor, vom merge acolo unde crezi ca-i va fi bine...... Te rog PAULA, gandeste-te la Alexa.., fii optimista, nu dispera!cu ce vrei sa ta ajutam?
spune!sunt alaturi de tine........... spune-ti tot of-ul si voi incerca (sigur alaturi de alti parinti sa te ajutam). ce te nelinisteste?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

De la 1 ianuarie Alexa va la o gradi normala. Am primit confirmarea unui d-ne directoare foarte dragute si cerea aprobata. Acum trebuie sa alerg dupa dosar, acte....si sper ca de la 1 ianuarie sa merga si la gradinita.
Nu vreau sa discutam despre ce se intalpla pe SD, e mai bine. Oricum nu mai are rost. Am reusit sa va fac sa va adunati, sa va cunoasteti, sa discutati.....v-am ajutat si va ajut cu ce pot. M-am cam saturat sa fiu acuzata, jicnita pe nedrept....

La multi ani pentru toti cei ce poarta numele de Andrei/Andreea





Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

mihaelabeldimanescu, de ce tot va certati, ce aveti de impartit?
Eu am vazut niste postari de ale tale pe acest forum in care o amenintai urat de tot. Ce aveti de impartit? Nu tin cu nimeni dar de ce acum iar redeschizi subiectul. Am crezut ca v-ati impacat. Vad ca nu. Nu stiu ce a facut ea sau ce ti-a scris, dar ale tale le-am vazut la subiectul Galati...







Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabeldimanescu spune:

felicitari PAULApentru "gradi" vezi ca ati reusit!!! in ceea ce priveste celalat subiect poate vb. pe mess. si-ti spun ce se intampla de fapt. (fetele de la Galati stiu despre ce e vorba, tocmai de aceea am reactionat atat de dur).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

La cat m-ai vazut tu de luptatoare ar fi foat si imposibil sa nu o si integrez. Am avut si noroc.



Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput