Parinti cu copii de SD 8

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Eu v-am facut din mana si v-am spus PA la plecare. Nu am putut sa mai stau. Am 2 copiii, sunt mici si deja nu mi-am revenit....am avut o noapte ce cosmar. Paul a plans toata noaptea si am stat numai cu el in brate. Azi am fost cu Alexa pe la recuperare si sunt ....moarta.



Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_kiloms spune:

quote:
Originally posted by paula2003

Eu v-am facut din mana si v-am spus PA la plecare. Nu am putut sa mai stau. Am 2 copiii, sunt mici si deja nu mi-am revenit....am avut o noapte ce cosmar. Paul a plans toata noaptea si am stat numai cu el in brate. Azi am fost cu Alexa pe la recuperare si sunt ....moarta.



Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)



Imi pare foarte rau ca nu a putut ajunge eu sau sotul meu .. :( suntem foarte ocupati si cu copilul si .. sotul cu servciu sper ca la urmatoarea intalnirea sa poata ajunge cineva dintre noi ... In rest suntem bine cu vacinu la bebe .. bebe creste a luat in greutate are 5,25 kg si lungime 57 cm si are 2 luni jumate varsta .. trebuie sa ajungem sa ii facem si ecografiile si avaluare de imologie .. si toate cele ..
va pup pe toate si pe bebei vostri .. fiti tari !!

http://new.photos.yahoo.com/lili_kiloms - Aici poze cu Zuzu al meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeleanu spune:

PAULA,doresc multa sanatate micutilor tai si sper sa avem sansa sa ne reintalnim.poate data viitoare vom avea mai mult timp sa stam de vorba.ma bucur foarte mult ca v-am cunoscut,si va sarut pe toti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisa-77 spune:

Sanatate multa la puiuti ,Paula!!!
Corina,am introdus adresa ta si ti-am trimis de mai multe ori mesaj.Sper sa raspunzi.
pt voi,noi tot cu febra.

Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=137704ec8fb38b578d82f6&skin_id=o&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet si poze
POVESTEA NOASTRA


"Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt
lespezi de mormant."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Sper ca ati vazut filmuletul de la Pro-TV???




Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisa-77 spune:

L-am vazut.Am plans si mai plang inca.Impresionant.

Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=137704ec8fb38b578d82f6&skin_id=o&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet si poze
POVESTEA NOASTRA


"Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt
lespezi de mormant."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_kiloms spune:

Foarte impresionant .. :( nu am cuvinte

http://new.photos.yahoo.com/lili_kiloms - Aici poze cu Zuzu al meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Si eu am ramas cam miscata.



Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabeldimanescu spune:

BUNA SEARA!Paula mii de scuze nu am observat. imi cer mii de scuze si eu si colega mea.sper sa ne mai revedem si sa mai vb. sunt tare bucuroasa ca am vb. cu voi.am vazut si eu vineri seara filmuletul cu Teodor si Teodora. mama baiatului a fost in sala miercuri dimineata la seminar.am inteles de la d-na din Alexandria ca mama Teodorei nu a putut sa vina ,ca in acele zile echipa de la PRO.TV.tocmai filmau materialul despre ei.va pup dulce pe voi si micuti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_t spune:

salut, ne-am mai intalnit pe topicul "DC... altfel". Am si eu o rugaminte - intrebare.Inteleg ca unele dintre voi ati participat la acel congres SD, imi puteti spune va rog, daca s-a discutat (si cam ce anume) dspre integrarea acestor copii in gradinite/scoli obisnuite ? merci

Mergi la inceput