Parinti cu copii de SD 8

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Crisa-77 spune:

Multumim de interes,Corina!Suntem bine.Ne-a scazut tensiunea pulmonara,deci putem sa mai mergem asa putin timp(pana la a doua operatie).Ne-au dat voie sa facem si kineto!!!deci,e bine.Suntem bucurosi!!!
pt voi.

Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=137704ec8fb38b578d82f6&skin_id=o&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet si poze
POVESTEA NOASTRA


"Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt
lespezi de mormant."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Crisa 77 ne bucuram pentru reusitele pupiului tau.



Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeleanu spune:

da,crisa.si eu ma bucur nespus..multa sanatate lui andreuitu in continuare si dumnezeu sa va ajute sa faceti tot ce v-ati propus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisa-77 spune:

Multumim ca sunteti alaturi de noi.
si multa sanatate.

Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=137704ec8fb38b578d82f6&skin_id=o&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet si poze
POVESTEA NOASTRA


"Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt
lespezi de mormant."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Crisa... bine ca a scazut tensiunea pulmonara... Sanatate si numai reusite in continuare....

Paula, Ardeleanu, Cristina... multumim de felicitari...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ian 2006,fev 2006, motz, martie 06 aprilie 06, mai 06,iunie 06,iul-aug 06,"sept-06", oct-06
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabeldimanescu spune:

NE VEDEM MAINE. o seara buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisa-77 spune:

Sa va spun ce am facut de sunt acasa si nu la seminar.La prima pauza am primit telefon de acasa ca Andrei are febra :? Eu il lasasem sanatos.Asa ca am zburat de la seminar inapoi acasa,chiar daca imi pare tare rau ca nu am ramas.Copilul are nevoie de mine in clipele acestea.L-am gasit ca o carpa.Statea in pat fff trist.Ii dadusera antifebrile,si nu scadea.Ii dadusera si tratamentul prescris de medic(l-am convins pe sot sa se duca la dr -el vroia sa ma astepte pe mine.N-am dormit toata noaptea:am stat si l-am pandit sa nu scap febra de sub control.Dimineata din nou 38.8 :( Sper sa-i mai treaca daca-i dau tratamentul prescris.Cam asta e.Imi pare tare rau ca nu am ramas la seminar.
Nu mai pot scrie ca tipa.Revin.

Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=137704ec8fb38b578d82f6&skin_id=o&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet si poze
POVESTEA NOASTRA


"Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt
lespezi de mormant."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Cris si mie imi pare rau ca nu ai stat.

Vineri la Pro-TV la "Dansez pentru tine" va fi un filmulet cu 2 tineri de 19 ani cu down. Sa nu uitati.


Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabeldimanescu spune:

BUNA DIMINEATA!am ajuns bine, am facut un dus si nu pot sa dorm!!!ma bucur tare mult ca ne-am intalnit si am vb. fata in fata despre problemele noastre. mi s-a parut interesant tot ce s-a discutat.Paula:sa nu disperi ai sa vezi Alexa o sa se duca si ea la"gradi". cu puterea ta de convingere ai sa reusesti sa "sensibilizezi"pe cineva. explica-le ca e un copil ca toti altii, ca ncearca cat de cat sa fie receptiva, ca simte si traieste ca un om obisnuit.fii tare si nu te lasa. am vrut sa-mi iau "ramas bun"de la tine dar ai plecat. mi-a facut mare placere sa te cunoscpe tine,Corina(pe voi va stiu de pe forum), dar si pe ceilalti "ca noi". eu sper sa ne mai ntalnim si sa mai vb. va imbratisez dulce!!!! CRISTINA 26 ce faci sa stii ca despre tine s-a vb. la seminar. eu si din ce am ma discutat si cu "ardeleanu" te iubim, te respectam si-ti multumim!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeleanu spune:

da,MIHAELA.foarte frumos.faptul ca am intalnit oameni in aceeasi sitatie ca noi,si am discutat,m-a intarit foarte mult si mi-a dat speranta.pot spune ca pana acum drumul pe care il aveam de parcurs mi es parea foarte greu.acum mi se pare mai usor.pentru ca am vazut acolo persoane cu sd,care erau imbucurator de bine.liviu al aureliei,serban,ioana,danut cel de 15 ani care ii spunea tatalui sau sa nu mai fumeze asa mult...si celelalte persoane.nu stiu ce s-a intamplat cu doamna aurelia,de ce nu a mai venit a doua zi???as fi vrut sa mai stau si eu de vorba cu liviu.in cea de-a doua parte,cand eugen incerca sa le explice tuturor celor care nu stiau de forum,cum sa procedeze,printre altele,am apreciat si eu faptul ca a vorbit despre cristina.ca s-ia pierdut copilul,iar noi am fost un sprijin pentru ea,iar ea inca intra pe formul nostru,si vorbim,si ne sfatuim si ne ajutam in continuare.si eu ma bucur ca v-am cunoscut,si sper din tot sufletul sa ne mai intalnim!LILI?ai ajuns acasa?va pupam pe toti

Mergi la inceput