Destinul,speranta si drumul spre viata-Pavia II

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana_tzuchi spune:

Soni, multumim de vesti
Ma bucur pt.Marian si ma rog in fiecare seara sa fie totul bine pt. el si pt. Mihaita.
N-am mai scris ca sper ca in curand sa pot sa-ti trimit si niste bani pt ei.

tie si baietilor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Saluuuuut! AZI 300 LEUCOCITE!!! doamne fa sa fie.Incet da sa fie .Azi lui tata jan au dat lista cu ce tre sa cumopere pr sapt viitoare!!!Mihaita are o carie si s.ar putea sa-i scoata maseaua .se vede miine .Analizele sinb bine .Lini tomograf tata si eco mihaita si dac totul e bine la sfirsitukl saptaminii viitoare intra si ei in camerele sperantei! Doamne ajuta!
Sanatate tutror si in pupic dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Doamne ajuta soni!!!
pliculetul l'ai primit?

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"tine aripioara asta, voinice, si cand ti-o fi mai greu...sufla..."

.................................
Impotriva banarii luiJocelyn

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Nu inca Liana dar cum ajunge scriu tot! Multumim . si atmosfera parca e alta in camera aia pe care eu o chem "cusca " da e bine asa!Marian ,greu dar a inceput sa manince ,supica , bucatele de carnita de pui , dar e bine asa!!!Pup fetele si miine sper sa fie mai multeee!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Doamne ajuta pe dragii nostrii luptatori.
HAI baieti sus fruntea si tot inainte.

Va asteapta acasa un bot de fata , care deja a trecut prin chinurile astea si a reusit.
Sigur si voi iesiti la liman.


Soni ma bucur mult ca sunt semne mai bune.Stii, noi aveam zile cand credeam ca numai putem si ca totul se va opri.Un singur zambet al Sabinei si o singura analiza mai buna ne dadea putere infinita.Poate peste o oara cadeam iar,dar Dumnezeu avea grija sa ne incarce bateriile de cate ori vedea ca suntem pe gol sau poate pe minus.
Imi pare bine ca te vad un pic mai bucuroasa si ca baietii au si zile mai bune.

Suntem langa voi si suntei langa noi , in toate rugaciunile noastre.

Va pupam cu drag si tinem pumnii stransi.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74009&whichpage=19

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

AZI -----LEUCOCITE---500!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dar pe LINGA BUCURIE este si putina tristete: tata care e singurul care lucreaza si mai trimetea ceva ,la servici i-a cazut un dulap si i-a rupt laba piciorului si avind rana nu-l poate pune in ghips si are dureri mari !!!Apai fetelor aici se spune ca ploua unde-i ud!! Da s-o trece si peste asta.
Acu am vb si tata Jan pe Mihaita pt dinte l-au programat abia marti!
In rest sintem inca pe lineea de plutire!! Doamne ajuta!!!si sanatate tuturor.
Dana_e esti o dulce . am primit PM-ul tau si am sa ma gidesc cum se poate face .Chiar miine este toata ziua un fel de bazar cu lucruri vechi si am sa merg pe acolo sa vad daca e cineva interesat (imaginezi ca sint de toate pt toti)si i-ti spun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Soni, o sa fie bine o sa vezi!!! Chiar daca nu apuc sa scriu atat de des la subiectul acesta, sa stii ca ma gandesc mereu la voi. Esti o persoana extraordinara, iar acesti copii sunt tare norocosi ca te au de partea lor"Pentru Barbye, una dintre noi- trebuie sa ajuti!
"http://forum.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=1
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Buna fetelor! Multumesc Buggy, stiu ca citesti dar si tu ai "copii" tai si esti de admirat cit suflet pui .Si eu sper sa fie bine!
N-am dat vesti pt ca simbata leucocitele scazusera sub 500 ieri trombocitele erau la 4000 (ar trebui sute de mii) continua sa-i bage singe,azi era mai bine: 7000 trombocite si 700 leucocite (alea de care are mare nevoie) i-au dus ceva sa fac gimnastica ca nu mai sta in picioare de slab ce e .ieri am stat vreo ora la vb ,i-am dus cuparaturi . Doamne ajuta!
Miine Mihaita merge la dentist si sa vedem cind intra sper f repede . Va tin la curent.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Pupici.

Tinem pumnii stransi.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74009&whichpage=19

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

soni sper ca toate bune acolo.


http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74009&whichpage=19

Mergi la inceput