Destinul,speranta si drumul spre viata-Pavia II

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Doamne ajuta-l si pe MArian!

ma bucur de vestile despre Mihaita!




Suferinta unui copil de 4 anisori, Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili81 spune:

Ma bucur f mult pt Mihaita!
Marian....poate cu hranire artificiala va mai lua ceva si va putea sa reziste...nici nu stiu ce sa mai zic.

Daca va fi o mica intalnire in Bucuresti pe 24-25 ian, as vrea si eu sa vin...chiar daca nu scriu f des, citesc in fiecare zi subiectul acesta...si altele.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/liliana_ignat/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Esti binevenita lili81! te asteptam! Trimite un pm cu un nr tel sa pot sa te contactez!
Mihaita merge inaninte cind mai sus cind mai jos (diareea e normala dar e binisor!
Marian doarme mereu . Stai ca tellefonez acu. La prinz era ca ieri .Nu raspunde am sa chem mai trirziu. dar am vb cu d-l dr ieri m-a chemat ieri pt o chestei cu AVIS (asoc donatori singe italia) si miine ne intilnim la asociatie. El a zis ca spera !!! pe 19 tre sa fac transplant . Acu iar l-au adus la 0 absolut cu chemio! Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Doamne ajuta acesti copii!Doamne ajuta-l pe Marian!Doamne ajuta-l pe Mihaita!Soni, sper sa ne dai vesti bune!Cat de greu e sa fii parinte...

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:


MARIAN DE AZINOAPTE CU OXIGEN!! iL COBOARA LA REANIMARE!! SI MIINE E --- 19!!! ZIUA DE TRANSPLANT!
Ma tin in contact cu tata Jan . Am zis cum il duc jos sa ma cheme ca pe mama care nu mai sta in picioare a lesinat de doua ori azi o trimit acasa si ea a zis ca ------ tre sa fug la spital.!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Soni, adica e la ATI? e in coma sau e treaza?
Doamne ajuta-l!




Suferinta unui copil de 4 anisori, Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Nu Danielac copilul este rau .Acu a tel tata jan la 16 aici il duc jos ,mama pe pirtia inconstientei asa ca vreau sa fiu acolo sa nu fac vreo prostie! ce stiu ca de azi noapte marian are oxigen si ca are infectie la plamini si ea insista sa-i fac transplantul! Poate mai tirziu stiu mai multe .

Simt ca sinteti aici toate cu rugaciunile voastre si eu va reprezint . Ne auzim mai tirziu! Am sa iau agenda cu mine ! cu nr. vs telefon .Pe careva sun daca e ceva urgent si rog sa posteze ce spun! Am luat 3 calmante pina acum sa fiu cu capul pe umeri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilena12 spune:

Sper din suflet sa-si revina, sa fie bine!

Mary si Anna Maria- 08.04.2006
Poze cu Anna http://new.photos.yahoo.com/marilenavladoianu/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Soni, suntem aici si ne rugam. Sper ca Dumnezeu sa faca o minune.
Ma bucur pentru Mihaita, putere si sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Acum am venit ! Am stat cu nasul lipt de geamul ala pina au venit si l-au luat! L-au intors infirmierele sa ma salute dar parca nu ma mai recunostea!! Ma privea cu ochisorii lui de caprioara si cu masca de oxigen pe nas si atit.Mama a lesinat iar si dupa cit am mai vb cu Mihaita si tata jan m-am intors era trintita pe pat si plingea de se zguduia patul! M-a busit plinsul si pe mine ! Am vrut sa o iau la mine in seara asta si nu avrut.Azis ca o duce o asistenta acolo unde sta si vrea sa stea singura! Am sa incerc sa chem mai tirziu! Mi-am sters lacrimile sa nu ma vada Mihaita care are 9200 trombocite si 6400 globule albe si am plecat ! Parca sint aeriana!! Nu -mi ies din minte oschisorii lui speriati!
Nu mai am forte si din cauza traficului sa ma duc la asociatie ! S-o descurca presedinta!Luptatorul nostru merge dupa reguli care le urmeaza toti , minca vomita , iar minca , sera face febra , diaree dar analize bune! Poate face DD o minune !

Mergi la inceput