Destinul,speranta si drumul spre viata-Pavia II

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Craciun fericit tuturor !!!!

Vin de la spital unde am inminat banii de la Dorksev-spania ! dat si lui mihaita care miine intra in pregatire la 21.00.

nu vreau sa va intristez dar nu pot sa nu va spun ca am vazut doi parinti ------umbre!

Daca vreti poza marian am aprobarea mamei1

eu sint mai terminata ca ei!

Nu stiu ce sa-l rog pe Isus sa faca! Doar el stie!

Va pupa soni ,marian si Mihaita1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Scuzati repetarea mesajelor da este ceva care vrea sa ma oblige sa deschid si nu vreau si i-mi inngreuneaza mesajele !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Salut!
MIHAITA intrat aseara in pregatire de transplant! Doamne ajuta ! transplant pe 2 ian!

Marian la fel! Genunchi umflat.tensiune mare . febra si rau!

Termina unu si ma acuza altul (acu tata jan) dar viata merge inainte !
Tac si ascult si incerc sa inteleg disperarea unor suflete puse la grea incercare!

Ne auzim miine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Soni, de acuzatii nu ne intereseaza si nici pe tine nu trebuie sa te intereseze.Lumea e plina de asa ceva.
Ne intereseaza de copii si de faptul ca exista suflete minunate care sa-i ajute pe acesti copii.
Speram ca si Dumnezeu sa faca acelasi lucru.

pupam pe toti si asteptam vesti.
Sanatate si putere

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74009&whichpage=19

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Soni ne rugam pentru copilasii din Italia!
Doamne ajuta!



Fetita mea Diana-Maria are de acum, 5 anisori!
POZE


Suferinta unui copil de 4 anisori, Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili81 spune:

La Multi Ani! si pt tine si pt copilasi si parintii lor...poate noul an va aduce un strop de speranta pt sufletele lor greu incercate.
Maine intra Mihaita in transplant? Sa ne tii la curent, te rugam.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/liliana_ignat/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

La multi ani tuturor!

Primit plic Denis 50 € ! Multumim de ajutor.
Situatia cu marian e aceaasi ,genunchi umflat se pare o infectie, el tot mai slab si fara puteri-------mama tot mai descurajata ---
Maduva lui Mihaita pleaca in seara asta ! Acu si el puiul nu sta bine ca-i fac chemio sa-l curete bine si la noapte sau miine dim incepe si el! Doamne ajuta-i pe amindoi ca uite acusi e un an ca sint aici!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Vorbit la spital Marian tot cu morfina de vreo 5 zile ??? Scuza genunchiul!!! Doarme de continuu .Mama e terorizata ca da dipendenta (si are dreptate).Asteapta maduva din America .Nu se stie cind vine,dar incepe pregatirea pt noul transplant.
Lili81 primit plic cu 20 € multumim ! Anuntat deja parintii . Mai pe seara sau miine merg sa-i inminez! Multumiri si sanatate va transmit la toti cei care va rugati pt copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Ma rog la Dumnezeu ca sa fie totul bine pentru Denis, transplantul sa ii aduca sanatatea , sa se bucure de copilarie, iar lui Marian sa i se vindece genunchiul!Multa putere sa treceti de aceste necazuri!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Multumim!DOINA! Si eu citesc subiectul tau si sa ai si parte de bucuria de a-ti vedea fiul mergind! Ai gresit doar un nume e Mihaita care intra in transplant noaptea asta! Dar nu e nimic grav . Gindul e cel care conteaza!

Mergi la inceput